19/02/2012 11:110147

שחת, אטריות, סלרי – המילויים המוזרים ביותר שראה שוקולד

 

אנחנו רגילים לטעמם המתוק של שוקולדים ובונבוניירות, אבל המבחר הרב של מילויים יכול להפתיע את האנשים הסקפטיים במיוחד. אנחנו כבר לא מרימים גבה כאשר שומעים על מילוי בטעם סיגליות אבל שוקולד בטעם בייקון יכול להדהים גם את עניני הטעם הגדולים ביותר.

סוכריות מציצה פיניות בטעם נפט

פינים מתגאים, ובצדק, במבחר רב של ממתקים שהם מייצרים. אצלם תוכלו למצאו לא רק סוכריות מתוקות אלא גם מלוחות שהולכות נהדר עם בירה וגם סוכריות בטעם נפט. ולמרות שלגמרי לא ברור מי צריך את הדבר המוזר הזה, בהחלט כדאי לקחת סיכון ולטעום את הממתק המיוחד לפחות פעם בחיים.

סוכריות יפניות בטעם אטריות

יפנים תמיד התגאו בדמיון מפותח והביטוי לכך אפשר למצוא גם בעולם הממתקים. שף יפני בשם נאגאסקי קן קואידזומי ארגן משלחות מיוחדות שנסעו ברחבי העולם ואספו את מתכוני הממתקים המיוחדים ביותר. לאחר מכן הוא השיק סדרה של ממתקים שכללה כ – 140 סוגי סוכריות שונות. בין היתר אפשר למצוא בסדרה סוכריות בטעם עוף, המבורגר, אטריות עם תבלינים, דגים ורבים אחרים.

שוקולד גרמני בטעם דגים

גם בגרמניה ייצור של ממתקים בטעמים מיוחדים נפוץ ביותר. כך למשל אפשר למצוא שם שוקולד עם סלרי ופורט ויין, עם פלפל חריף וקרמל, שוקולד עם גבינה ודגים מעושנים וגם שוקולד עם בייקון ומלח ים.

שוקולד בריטי בטעם שחת

הבריטים מייצרים שוקולד מיוחד בטעם שחת שאותו ניתן לרכוש רק בבוטיקי שוקולד מיוחדים בווינזדור. הכמות הרבה של עשבים בתוך השוקולד נועדה לשדר את האווירה הכפרית של האזור המדובר.

קובה: שוקולד + טבק

קובנים שידועים באהבתם לסיגרים טובים דאגו למעשנים שרוצים בעת ובעונה אחת גם ליהנות מממתק טעים וגם לקבל את מנת הניקוטין היומית שלהם ויצרו עבורם שוקולד בטעם טבק.

לכן כאשר מציעים לכם שוקולד שניראה תמים לכאורה, כדאי לכם לחשוב פעמיים, יתכן שטעמו יהיה שונה ממה שציפיתם.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 147
ספרו לחברים: