18/06/2012 09:460121

פסטיבל הבירה הישראלי

 

פעם בנג`מין פרנקלין אמר משפט מאוד חכם בירה היא הוכחה לכך שאלוהים אוהב אותנו ורוצה שנהיה מאושרים". כך או אחרת כמעט ואין אדם שלא אוהב בירה, הרי לא לחינם נערך בארץ פסטיבל בירה מידי שנה. בשנים האחרונות הפופולאריות שלו גדלה כל כך שהוחלט לערוך אותו לא פעם אלא פעמיים בשנה. פסטיבל הבירה במצפה רמון יערך מעכשיו לא רק בחודש ינואר אלא גם ביוני.

Description: pivnoy_festival_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חג טוב

לפי המסורת הפסטיבל יערך במלון "Ramon Inn" והשנה הוא יתקיים בתאריכים 21-23 ביוני. אורחי הפסטיבל יוכלו ליהנות מסדנאות שונות ולהעשיר את הידע שלהם בנושאי היסטוריית הבירה ומבשלות בירה הגדולות ביותר, מתכוני בירה הידועים ביותר, תרומתה לבריאות ושיטות ההכנה של הבירה בתנאים ביתיים. על עובדות אלו ורבות אחרות יספרו מומחים של חברת הבירה הבינלאומית "  Carlsberg  " .

חביות בירה מכל העולם

בתערוכה יוצגו סוגי בירה שונים: גרמנית, בלגית, הולנדית, שוודית, ישראלית ורבים אחרים. אורחי הפסטיבל יוכלו לטעום בירות ביתיות וגם מאכלים מדהימים שהוכנו בעזרת בירה. האחראים על החגיגה הם שגיא קופר, מומחה ישראלי לבירה שהיה מחלוצי בישול בירה ביתי בארץ ושפית אורית פרי שתגלה לנו סודות של תבשילי בירה שונים.

Description: pivnoy_festival_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סוף שבוע מושלם

האורחים יוכלו ליהנות מאורחות לא רק במסעדה של המלון אלא גם בחוץ באוהלים מיוחדים. לכל המעוניינים יערכו טיולים בנגב ובמכתש רמון. בערב מתוכננת הופעה חיה של להקה  Duo Bosa   עם מוזיקה לטינו-אמריקאית מדליקה.

מוזיקה טובה, שקיעה מדהימה, סלעים צבעוניים, שקט וים של בירה – מה עוד צריך בשביל סוף שבוע מושלם? תיהנו מהמשקה הנפלא הזה, הרי לא סתם פתגם מיצרי עתיק טוען ש-"פיו של אדם מאושר מלא בבירה".

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 121
ספרו לחברים: