08/12/2011 16:241156

המאכלת-טור ביקורת לצרכן הצרחן הישראלי

 

המאכלת מעכלת את ליל אמש בטקסידרמי!

מאת: ניצן מינץ     

texidarmi 2.jpgאתמול הייתי במצב רוח עגום ואכלתי פשטידה מקולקלת, דבר שגרם לי לחשוק לצאת לבר ולשתות כאילו אין מחר. אני וחברתי הסטודנטית החלטנו להשתכר לפני שנצא לבר בכדי לחסוך את כספינו המועט. קנינו בקבוק יין מבעבע במחיר מופקע של כעשרים ושניים שקלים, והתחלתי מחלצת את הפקק מלא העזוז. שתינו המון. שתיתי גם את המשקאות שלה, כך שיצא שהיא לא שתתה (לא נתתי לה בכלל הזדמנות). החלטנו לשאת פנינו אל עבר בר הטקסידרמי עליו שמענו כה רבות. יצאנו מהבית ולביש מזלי, נתקלנו בזוג חברים שלאחד מהם הייתה צליעה חמורה ברגל ימין, דבר שלא מנע ממנו להצטרף ולהיסחב עמנו כל הדרך אל הבר. לאחר כשלוש שעות זחילה על גחון, התחלתי להזדהות עם האתיופים שהלכו במדבר לסודן. חצינו ימים, מדבריות, התגלגלנו בדיונות, עד כי כבר הצעתי שנסחב את הצולע על הכתפיים כמסע אלונקה (עלוקה) כשלפתע! תחנת המשטרה הישנה לשעבר ברחוב הרכבת! –משמע- הגענו! נכנסנו אל הבר מיובלים מאי פעם שלמולנו נחשפו בזה אחר זו אלפי מיני סלב לבושים במיני בגדים, שלתוכם דחקו את מיני מנת המשכל שלהם ואת חצי טון

אילוסטרציה

texidarmi.jpgהפוזה שרכשו במגזין מנטה (לפחות). מבטים מלווים הוליכונו בחרדת במה אל עבר שולחן עליו נאלצנו להיאבק עם שלוש אנורקסיות בשמלות צמודות מעוטרות פסי זברה, דבר שתאם את הפוחלצים הרבים שקישטו את קירות המקום. וכעת לפינת ההעשרה היומית- טקסידרמי משמע פחלוץ, ולכן הקירות כולם היו מלאים בפוחלצים של חיות פרה היפסטריות למיניהן. היינו כה חלושים מן ההליכה, והסתמן כי האנורקסיות אכלו משהו אותו יום, אחרת כיצד ניתן יהיה להסביר את תבוסתנו המהירה  בניסיון כיבוש השולחן. וכך נזרקנו בבושת פנים אל עבר שולחן אחר מעבר לקשת, שם הזמנו שוט של גרנטס בעלות של 34 שקלים ועמו שלוש כוסות עראק אשכוליות בעלות של כ 32 שקלים לכל אחת מן הכוסות, שהיו אגב קטנות מאוד ביחס למה שמגישים בשאר המקומות בתל אביב. בעודי מחכה למשקאות הטיתי אוזן והאזנתי למוסיקה המתנגנת, אשר נעה ונדה מאלקטרו, טכנו, היפ הופ, פופ, פאנק, ועד שירי קלאסיקלטת מהונדסים גנטית (רמיקסים נו). כשהחלטנו לרקוד, השארנו את ה"נכה" ישוב בכסאו וביצענו צעדי ריקוד חדשניים וביניהם: הרובוט, המצולעים, הפירמידה (בת בית למצולעים) הבלרינה, ואנסמבל המשולש (אין קשר למצולעים). לטוב ובעיקר לרע משכנו תשומת לב. (מעטה לעומת בעלות החצאיות הקצרות שביצעו את המהלכים הרגילים הבנאליים הכוללים: עינטוז, הקפצת חזה, שרבוב שפתיים והרמת הזרוע מעלה תוך כדי שילוב מהלך הישבן לזווית מדויקת של 90 מעלות ימינה). הרגשנו שלא במקומנו. חבורת עלמות יצירתיות ומשוחררות, מלאות באלכוהול שלא נקנה במקום מבעוד מועד. הסלבריטאיות המינוריות התלחששו בהביטן בנו דבר שהעיד על קינאה בעור הרענן שהיה מתוח על לחיינו. ודאי הרגישו אותן בנות 34 כטקסידרמיות בעצמן. המבטים המנקרים הביקורתיים הובילונו שוב אל השולחן, בו שילמנו חשבון יקר של 130 שקלים פלוס 25 שקלי תשר למען הסר ספק כי היינו שם. יצאנו שיכורים מדי אל הרחוב בו התפלשו הסלבריטאים הזוטרים זה בזו במטרה לבצע "תכנית אירוח לילית אינטימית". התפצלנו מן הצולע המביך וחברתו, ואני וחברתי  חסרות הפשרות קנינו סמבוסק עם רוטב פיצה בקיוסק "פיצוץ בכיף".

 

                               אילוסטרציה    

בבוקר כשקמתי עם כאב ראש קודח, רשמתי לעצמי לקח חשוב שישמש ודאי לדורות שלמים אחריי- אל תשתה כמות אלכוהול בבית, עליה אתה לא יכול לשלם בבר! אני את שלי שילמתי כבר.

סיכומו של קניין

מיקום:בר הטקסידרמי ברחוב הרכבת ליד תחנת המשטרה של תל אביב לשעבר

אווירה: תוססת, מלאה בכוסיות, בבחורים פתטיים עם כובעים, בערסים, בסלב ובפוחלצים (אותו דבר)

מחיר לעומת מוצר:כיליה בשוק השחור עולה פחות 

גישהלנכים: רק אם יש להם "הנכת סלב"

גישה לנכים רגשיים: ודאי

שירות:מהיר, חייכני, חברותי ולבוש יפה

ציון:6

 

יום נעים..לא כולל שירות:)

 

 

דירוג:
12345
קולות: 156
ספרו לחברים:
אקמול09, דצמבר, 2011

גברת מינץ, את קודחת בלי פואנטה