14/01/2012 20:140120

קרנבל טרינידד: המופע המדהים בתבל

 

האיים הקריביים הם ללא ספק אחד המקומות היפים על פני כדור הארץ. הלובן הצח של החופים, הטורקיז הנוצץ של המים השקופים, הדקלים המתנסים למרומים, היערות הפראים, הציפורים בכל צבעי הקשת והאוטנטיות המקומית-כל אלו מחייבים ביקור דחוף בטרינידד וטובגו. אבל הסיבה העיקרית היא כמובן הקרנבל העתיק, שלא סתם מכנים אותו "המופע הגדול בתבל".

carnaval 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הקרנבל בטרינידד וטובגו זהו אירוע ענק שלמענו נחסמים הרחובות במרכז העיר למשך 5 ימים שלמים, כאשר הרחובות מתמלאים באנשים הלבושים בתחפושות ססגוניות. הוא מזכיר קצת את הקרנבל הברזילאי אך כמובן הקרנבל הזה הוא בעל ייחודיות לאומית משלו.

carnaval 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קודם כל הייחודיות מתבטאת במוזיקה לאומית ששמה "קליפסו" וב-"תזמורות תופי הברזל" שממלאים את רחובות העיר. כמו כן בקרנבל הטרינידדי נהוג למרוח אחד על השני בוץ צבעוני, לכן אל תתפלאו כאשר תפגשו ברחובות אנשים ירוקים, צהובים או כחולים.

carnaval_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

וכמובן קרנבל טרינידד זה בראש ובראשונה התחפושות המדהימות והריקודים הפרועים שנמשכים מהבוקר עד הלילה. צחוק, שמחה ואנרגיות חיוביות שלא ניתן לתאר שוררים באי במהלך כל הקרנבל. והיה והחלטתם לראות כל זה במו עיניכם-מהרו, הקרנבל מתחיל כבר בחודש פברואר.

מפורסם באתר Fn1.  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 120
ספרו לחברים: