06/03/2012 11:450127

מרץ ספרדי: פרחים וממתקים

 

הנה האביב כבר כאן וזה אומר שצפויים לנו ימים מלאי שמש ופריחה, פיקניקים ופסטיבלים צבעוניים. פסטיבל הממתקים הספרדי שמתקיים ב – 3 במרץ פותח את שורת החגיגות האביביות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פיאסטה מתוקה

פסטיבל של מדיר הקדוש (שמו הרשמי של פסטיבל הממתקים) מתקיים כל שנה בברצלונה המקסימה. תהלוכה ענקית עם כרכרות ובמות ניידות בליווי תזמורת עליזה עוברת ברחבי העיר ומפזרת סביבה מתנות וממתקים. לקראת הפסטיבל מכינים המארגנים כ – 100 טון ממתקים שונים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפי האגדה הספרדית מקורו של הפסטיבל הוא בסיפורו של חוסה וילאד האופה, שהבריא ממחלה קשה ולכבוד הבראתו עלה לרגל לקברו של מדיר הקדוש שנימצא לא רחוק מברצלונה. בדרך הצטרפו עליו יותר ויותר אנשים, כך שבסופו של דבר הפכה העליה לרגל לחג האהוב של ילדים ומבוגרים כאחד.

פיאסטת הדובדבן

כעבור שבועיים צפויה להתחיל בספרד פריחת דובדבנים, אירוע מרהיב לא פחות מפריחת הסקורות ביפן. במערב המדינה בעמק חרטה גדלים יותר ממיליון עצי דובדבן והמוני תיירים מגיעים לשם כדי לצפות בפריחתו המרהיבה של הדובדבן השברירי. בדרך כלל פסטיבל של דובדבן מתחיל בימים הראשונים של חודש מרץ ונמשך כשבועיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לקראת החגיגות נערכים אירועים שונים וסוכנויות הטיירות מציעות למטיילים מגוון רב של מסלולים שונים. מבקרים יוכלו לבחור בטיול רגלי, טיול אופניים או טיול ברכב ולהתרשם מהפריחה המרהיבה. אם במקרה יוצא לכם להיות בספרד בחודש מרץ גם אתם תוכלו לבקר במקומות המקסימים הללו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 127
ספרו לחברים: