02/01/2012 11:080136

גן עדן עלי אדמות

 

ריף הדולפינים באילת טומן בחובו גן עדן קטן שנקרא "סתלבט על המים". 3 בריכות מיוחדות שדואגות להחזיר לך את השפיות והשלווה, מוקפות בקומפלקס עץ מהמם עם נוף עוד יותר מהמם. קבלו פינוק.

"סתלבט על המים" כשמו כן הוא, המקום האולטימטיבי לנקות את הראש, להירגע ולמלא את עצמך בכוחות מחודשים. על חוף הים שבריף הדולפינים, מוקף בגן בוטני מרהיב, 3 בריכות מיוחדות שלא תמצאו באף מקום בארץ.
אז ככה, נכנסים אל קומפלקס שכולו עשוי עץ, עם שני חללי התרגעות ענקיים. עוד לפני שהספקתם להיכנס המארחת כבר דואגת לקבל אתכם בחיוך וברוגע. במקום הזה מותר ללחוש. רק ללחוש, ויש עדיפות שלא נדבר בכלל – השקט הוא חלק בלתי נפרד מהתרגעות. בפינה אחת מחכות לכם עוגיות מעולות, פינת שתייה חמה עם שלל סוגי תה וקפה. אחרי שהתאקלמתם מעט אפשר לעבור לבריכות.

הבריכות כולן מחוממות, רדודות והכי מדליק... בכולן מתנגנת מוסיקה מתחת למים.
יש את בריכת המי מלח – שבה הציפה היא חלקית וקלילה. בבריכת המים הרכים הציפה מתאפשרת הרבה יותר. בריכת המים הרכים מעוצבת בסגנון יערות גשם אקזוטיים, בצלילים לא מהעולם הזה. כשאתה צף, בין פכפוך נחלים לרחש המים – המוסיקה שמחכה לך מתחת פני המים תשאיר אתכם לצוף הרבה יותר ממה שתכננתם. הבריכה האחרונה והמיוחדת היא בריכת מלח – כשמה כן היא. בריכה בריכוז מלח כל כך גבוה, שמעבר לעובדה שזו בריאות במלוא מובן המילה – אתם הולכים לצוף בשנייה שתגעו במים. מרקם המים כל כך כבד שכשאתם נעים בתוכם אתם מרגישים את העור שלכם כמו מקבל מסאג`.
במקום יש מטפלים שעוזרים לך להירגע, מכוונים אותך לתנועות ותנוחות שיבטיחו לך את המקסימום מהמקום. כשאתם בין בריכות מומלץ לקפוץ החוצה אל מרפסת העץ המיוחדת שממנה נראה הנוף של עקבה למרחקים – מדהים! דבר אחרון – המקום התחיל להזמין את הקהל הרחב להופעות אינטימיות שקורות בין הבריכות, אחת שאנחנו הספקנו לשמוע עליה היא דין דין אביב. רק תתארו לכם.

דירוג:
12345
קולות: 136
ספרו לחברים: