15/01/2012 10:51096

אירוע חייכם

 

איך להפיק אירוע, למי לפנות, היכן לברר, ומה לעשות כדי שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח. אירוע לכל החיים בכתבה הבאה.

מאת: שני מטילס

אירועים מוצלחים נמדדים על פי הבעות פניהם של האורחים. נסו לשבת באירוע משפחתי חגיגי ולהביט בפני האורחים. אם הם צוחקים, שותים, רוקדים ומדברים סימן שהאירוע הוא אירוע מוצלח. אם חלקם יושבים כשיש מוסיקה, או שישנן שתיקות סביב לשולחנות, או שחלק גדול מהאוכל לא נאכל, סימן שהאירוע לא הולך כשורה.

על מנת להגיע למצב בו לאירוע שלכם אין תקלות תאלצו לערוך חישובים רבים ולערוך שיקולי דעת בדבר מקום האירוע. איך תעשו זאת? מומלץ לבקש עצות ממכרים שחגגו באולמות אירועים ולשאול לחוות דעת. כדאי להשתמש באינטרנט ולברר על ביקורות גולשים בהקשר לאולמות או גני אירועים ולהבין האם המקום איכותי או לא.

אם אינכם מסוגלים להפיק את האירוע לבדכם, והמשימה גדולה עליכם בכמה מידות תוכלו לשכור את שירותיהם של מעצבי ומפיקי האירועים. כמובן שהאפשרויות העומדות בפניכם אינן רבות. תוכלו להקים אירוע או בגני אירועים או באולמות אירועים, ואם תתעקשו ויש לכם את האמצעים, תוכלו לקיים אירוע מעולה גם בחצר ביתכם, באם היא גדולה ומטופחת.

אין ספק שעל מנת להגיע לתוצאות המקסימאליות וליצור את הרושם הטוב ביותר על האורחים שלכם, מוטב לשכור מעצב אירועים ולא להסתבך עם שלל הבעיות, הארגון ותיאום הגורמים.

דבר חשוב מאוד הכרוך בהשכרת אולם אירועים הוא כמובן הסכום הנדרש לשם הקמת האירוע. אירועים באולמות או בגני אירועים יכולים להיות יקרים מאוד ובמיוחד אם משלבים אותם עם תקציב למעצב אירועים. עליכם לערוך השוואת מחירים קפדנית ולברר את כל העלויות בדקדקנות.

חשוב לברר כמה אורחים המקום יכול להכיל, האם המקום מארגן קייטרינג משובח והאם ציוד ההגברה שלהם איכותי. חשוב לברר עם אנשים שהשתמשו בעבר באולם האירועים בו אתם מעוניינים לקיים את האירוע שלכם על מנת לברר באמת אם כדאי לכם להשתמש בו או לא. באירוע שלכם רצוי שהאנשים יהיו שמחים, רוקדים ושיכורים ולשם כך תאלצו לעבוד קשה. 

דירוג:
12345
קולות: 96
ספרו לחברים: