13/05/2012 10:38081

שרוולי מדונה ושמלות מהמזרח

 

 

טליה לוין

השראות בעולם האופנה מגיעות בדרך כלל ממעצבי על ומכוכבות על. במקרה שלנו אולי אפשר לדבר על כוכבת אחת ויחידה שממציאה את עצמה ואת הטרנדים שבאים בעקבותיה כמעט שלושים שנה. ולמי שעדיין לא זיהה, הכוונה היא כמובן למדונה. הפעם מדונה מחדשת בטרנד ישן חדש שאולי זכור לכל חובבי האייטיז ובוגרי מגמות הג`אז למיניהם- שרוולונים. המלכה האם הסבירה לכתבים, לאחר שנצפתה לובשת את הלהיט החדש שהיא גוזרת גרביים ומשתמשת בהם כשרוולים. כמובן שבעולם האופנה הפנימו את הטרנד ולקחו אותו צעד אחד קדימה, וכיום חברה בשם "סליבס" sleeves.co.il החלה לשווק בדגמים שונים את הדבר המדליק הזה, מבלי שנצטרך לגזור גרביים. אני באופן אישי כבר אימצתי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ועכשיו גילוי נאות: מזה שנים אני מאוהבת בשמלות של "קאלה" שמגיעות אלינו בייבוא בלעדי מהמזרח הרחוק. מה שיפה הוא שבכל קולקציה כמעט כל שמלה מעניקה לי אוויר והשראה. זה מתחיל בדגמים הרומנטיים שמעניקים תמיד ניחוח של רטרו ומראה מהאגדות, וזה ממשיך בבדי התחרה הרכים, בהדפסים הפרחוניים ומשובבי הנפש וכמובן בקטלוגים המושקעים שעושים סתם חשק לדפדף. זהו, דברתי יותר מידי. אין כמו מראה עיניים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אגב, גם בקטלוג הקיץ הקרוב נראה השנה את נטע גרטי, שהיא לטעמי אחת הפרזנטוריות הטובות שהיו למותג.  מומלצת: שמלת רטרו לבנה עם עיטורי תחרה, במיוחד לחג השבועות הקרב ובא.

דירוג:
12345
קולות: 81
ספרו לחברים: