05/06/2012 10:11098

קיץ ישראלי

 

טליה לוין

מי שעוקב אחרי המדור בוודאי כבר יודע מה גדולה אהבתי למותגי ספורט בינלאומיים, ועד כמה אני מצירה על כך שבאקלים הישראלי ובטווחי המחירים שאנחנו רגילים אליהם בשוק המקומי, לעיתים מדובר בחלום רחוק בלבד. לכן, שמחתי מאוד כשקבלתי את ההודעה על כך שחברת פומה החליטה להתאים את הקולקציה הקרובה שלה במיוחד לקהל הישראלי, מה שאומר קודם כל: חסל סדר הזעה בחולצות לייקרה לא נושמות שמתאימות אולי לקיץ האירופאי. דבר נוסף ששבה את ליבי היתה ההחלטה להפסיק ולייצר קופסאות נעליים מזהמות סביבה, ולהחליפן בשקיות מתכלות וירוקות. כשצריך לפרגן , מפרגנים.

Description: C:\Users\talia\Downloads\puma1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם אפשר להתעלם מכך שהקיץ כבר כאן, וכל מי שמצא את עצמו מטייל בחיק הטבע בחג האחרון בוודאי הופתע לגלות שפרצופו נשרף כליל משהיה ארוכה בשמש. אני לפחות יודעת שזה קרה לי פעמיים בשבוע האחרון. לכן לקחתי את עצמי בידיים, וכדי למנוע מעצמי הזרקות בוטוקס מיותרות בעוד עשרים שנה, החלטתי להתאבזר לא רק בכובע רחב שוליים, אלא באחד כזה שמשמש גם כמסנן קרינה

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הכובעים מסנני הקרינה הם של חברה בשם sunway , ומה שיפה בהם הוא שאין כאן פשרות בפן העיצובי, וכל אחת יכולה למצוא את הכובע החביב עליה ולקלקל את פרנסתו של המנתח הפלסטי העתידי שלה בעוד אי אלו שנים. 

דירוג:
12345
קולות: 98
ספרו לחברים: