29/05/2012 10:28063

עיני קריסטל

 

טליה לוין

בשבוע שעבר ספרתי לכם על טרנד השרוולונים החדש המייחסים אותו למדונה, אבל לאחר שצפיתי בסוף השבוע האחרון באירוויזיון 1979, נוכחתי לדעת שהזמרת השוודית שהשתתפה בתחרות באותה השנה כבר שמעה על השרוולונים ואף הופיעה עם יחד אחת מכוסה בתחרות. כנראה שמדונה לא המציאה את הגלגל, ובטח שלא ליידי גאגא עם הטרנד הבא שהבאתי למדור השבוע.

מדובר במוצר שסביר להניח רובנו היינו חוששות להניח על עפעפינו אם לא היה מדובר בטרנד של ממש. מדובר במדבקות לעיניים, שלהבדיל מהמראה הפורימי שאתן חושבות שהוא מעניק, הוא נחשב לאלגנטי ביותר ומתאים לכלות, לאירועים ולמסיבות. השיטה היא די פשוטה, מדובר בהדבקה מאוד בסיסית שלא דורשת יד יותר מידי מיומנת, וניתן לבחור מגוון רב של צורות ודוגמאות החל מהקלאסי האלגנטי ועד הרוקיסטי והנועז יותר.

Description: C:\Users\talia\Downloads\sparkle-crystal-sheet-pack-shot (300 x 422).jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מדובר במוצר של חברה הנקראת ROCK BEAUTY שהחליטה להביא ארצה את אחד הטרנדים החמים ביותר שנראו על מסלולי תצוגות האופנה של האביב והקיץ האחרונים, באירופה ובשבוע האופנה בניו יורק. נחמד ביותר, במיוחד בזכות העובדה שמדובר במוצר שעולה ארבעים ₪, הקריסטלים מחזיקים על העור עד 16 שעות , ועמידים בזיעה ובהשתוללויות על רחבת הריקודים בעונת החתונות.

ועוד אחת קטנה לפני סיום. אם עדיין לא התחדשתן בג`ינס צבעוני, זה הזמן לעשות זאת. נכון, אני יודעת שעוד מעט חם ואי אפשר ללבוש את הדבר הצמוד הזה שנקרא ג`ינס ועוד כשהוא בא בגרסת הסקיני, אבל מדובר בפריט החם ביותר שימשיך איתנו לפחות עוד שתי עונות. אני באופן אישי מעדיפה את הג`ינסים של ביאנקו שהם דקים במיוחד ולא מעיקים על הגוף במאה אחוז לחות.

Description: C:\Users\talia\Downloads\bianco.jpg

דירוג:
12345
קולות: 63
ספרו לחברים: