20/08/2012 08:03

מתנה עם השראה

 

טליה לוין

החום, החופשות, האולימפיאדה ושנת הלימודים שעדיין לא התחילה, משכיחות מאתנו את העובדה שאוטוטו מגיע ראש השנה. טכנית יש לנו חודש אחד בלבד להספיק לנקות, לקנות, להכין ולתכנן. אבל כמו כל שנה- חודש זה מעט מאוד זמן להתארגן.

במקום לשבור את הראש איזו מתנה לרכוש, כמה כסף להוציא (ובינינו, למי יש היום כסף מיותר להוציא על כל מיני שטויות לא שימושיות), החלטתי לתת לכן אלטרנטיבה מדליקה, זולה ומקורית. מספיק זמן מראש כדי שתוכלו להזמין ולהיערך, וגם לא יכאב לכם בכיס. מתנה עם השראה שהייתי חייבת, פשוט חייבת לשתף!.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מדובר בקופסאות מתנה בעיצוב רגיל או בעיצוב מיוחד על פי בחירתכם (זה יכול להיות גם משהו אישי אם אתם רוצים). והן מכילות: לוח שנה קטן עם מגנט שנדבק למקרר, 2 מגנטים, ועפרון שגם הוא ממוגנט למקרר. מתנה מופלאה לחג שמחירה רק 60 ₪ לעיצוב הרגיל 70 ₪ לעיצוב לראש השנה, ומחיר מותאם במיוחד במידה ואתם רוצים קופסא עם תמונות אישיות ובעיצוב אישי. אין ספק שמדובר בפתרון אידיאלי לכאב הראש של "מה להביא למארחת שלא אוהבת פרחים".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ומה לקנות לעשרים בני דודים מבלי לפשוט את הרגל. להזמנות פשוט יש להתקשר למספר 03-5273863. אנחנו עוד ניפגש כאן הרבה לפני החג, מבטיחה לנסות להקל עליכם את החודש הלוהט האחרון בשנה.