24/04/2012 09:57198

כחול לבן וצבע

 

טליה לוין

לכבוד יום העצמאות החלטתי להקדיש את מדור ההשראות בשבוע הקרוב ליצירה ישראלית מקורית, כחול לבן, עם טיפ טיפה נגיעות של צבע. כי כשנותנים צ`אנס ומביטים לעומק- מבינים שיש כאן יצירה מקומית מקורית אמיתית, ולא רק ניסיונות להיות שלוחה אמריקאית של מותג על כלשהו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צמידים של מדוזה

מעצבים יש המון, אבל לא בכל יום אנחנו פוגשים קול ייחודי בנוף האופנתי במחוזותינו. כאלו הן גילי רוזין ועדי זינגפר שהקימו את המותג "מדוזה", שהפך לסימן היכר בנוף האורבאני הישראלי ועכשיו עושה את צעדיו הראשונים גם בשוק העולמי. את הדגמים שלהם אי אפשר לפספס, מכיוון שבתוך ים טרנד תכשיטי הזהב והפנינים שרצים בשוק הישראלי, במדוזה מקפידים על צבעוניות עזה שבאה לידי ביטוי בתכשיטים, חגורות, ושלל התיקים אותן הן מייצרות מפלסטיק!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיק קלאץ` קשיח, שמסוגל להכיל גם איפון

תודו שלא חשבתן אף פעם על אביזרים פלסטיקים, ואולי תהיה לחלק מכם קצת הסתייגות מהעניין, אבל מספיק מגע אחד עם החומר הגמיש שנראה כמו ממתק, וגם אתם תתאהבו.

וכמובן אי אפשר להתעלם מטרנד הקולור בלוק שממשיך איתנו גם בקיץ הקרוב. ואם לשפוט לפי הקוקלציות שהגיעו לחנויות הבגדים, אין מנוס אלא לשבור את השחור הלבן המונוכרומטיים והכל כך ישראלים, ולהעיז עם קצת נגיעות של צבע. כי כתום זו לא מילה גסה.

דירוג:
12345
קולות: 98
ספרו לחברים:
אוהבת קלאצ30, April, 2012

חחח איזה קומפקטי)) "יכול להכיל גם אייפון" D: