26/03/2012 10:090103

העצמה נשית בתפירה עילית

 

העצמה נשית

טליה לוין

קוקו שאנל, האישה וההשראה ששינתה את פניו של עולם האופנה ויצרה מודל חדש של נשיות, גם הביאה אל עולם האופנה סטנדרטים חדשים של איכות, תפירה וגזרות קטנות , מחמיאות ונשיות על טהרת הקוטור (התפירה העילית).

מאז ועד היום נחשב בית האופנה לאחד המצליחים בעולם, וכמודל לחיקוי ולהשראה. הסיבה שנזכרתי דווקא במודל של קוקו שאנל, היא בזכות הקמפיין החדש של חברת האופנה "מאוזנר", שכונתה לא פעם כ"שאנל הישראלית", שהחליטו ברוח התקופה לצאת עם קמפיין המשדר העצמה נשית, שיוויון הזדמנויות ומדגיש את האמירה החברתית האקטואלית של ימינו לצד הדגמים. ואם במדור השראות עסקינן, אין השראה גדולה מזו היוצאת מאופנה עם אג`נדה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יסמין מאוזנר וישראלה אבתאו לקמפיין "מאוזנר"

כשאמנות ורטרו נפגשים

ואחרי ששמנו את האג`נדה בצד, תרשו לי לחזור למוקד השראה נוסף עבורי- עולם האומנות. עולם האמנות ועולם האופנה משיקים זה לזה, זה הרי ידוע. לעיתים די נדירות מצליחים המעצבים ליצור משהו שירגש במיוחד, אבל כשהם מצליחים מדובר בתוצאה מרנינת לב- ולרוב גם מרוקנת כיס.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 EMBOSS  דגם "הרמוניה"

בתור פריקית לא קטנה של שעונים(וגם תיקים, אבל זה כבר למדור הבא), אני מודה שהתרגשתי במיוחד לחזות בשעון HARMONY  אחד הדגמים החדשים של המותג ,EMBOSS. מדובר בשעון קלאסי ועל זמני שמעוצב בהשראת אופנת שנות השבעים. השעון משובץ ומשולב עם 18 קאראט של זהב ורוד (כן, יש דבר כזה מסתבר). ורק מבט אחד עליו משרה תחושה מאוד מוזרה של רוגע. זה אולי יהיה קצת מוגזם לבקש את זה כמתנת חג, אבל אין ספק שהשעון הזה נכנס לרשימת הקניות החלומית הפוטנציאלית.

 

דירוג:
12345
קולות: 103
ספרו לחברים: