18/06/2012 09:56084

גירל פאואר

 

טליה לוין

זה לא פשוט למצוא בכל שבוע השראה טובה מספיק עבור המדור, וכדי לא לאכזב ולמצוא את הדבר החם ביותר שהשבוע שעומד בפתח מביא, אני מוצאת את עצמי נוברת לעומק בכל פיפס אופנתי שיוצא לאור כדי לתהות על קנקנו. הפעם לא היה ספק שאת המדור השבוע אקדיש לשיתוף הפעולה המרתק בין הזמרת הפרובוקטיבית ואייקון האופנה בת` דיטו עם חברת האיפור הבינלאומית מאק.

Description: C:\Users\talia\Downloads\Beth displayer_u.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אין ספק שכולכם יודעים מי זו בת` דיטו, שמלבד היותה סולנית להקת גוסיפ ודמות מפתח בטורי הרכילות, מדובר באחת מאיקונות האופנה הגדולות בעולם.  לסבית מוצהרת ששוקלת מעל למאה קילוגרמים, לא מתביישת להצטלם ללא פוטושופ ואף דורשת את זה, והפכה את השומן והגודל למקור גאווה ונשיות.

בשבוע שעבר הגיעה דיטו להשקה החגיגית של ליין המוצרים החדש שלה שנקרא: "חד וחלק בת` דיטו". אין כמו מבט אחד בתמונות כדי להבין שמדובר בקולקציה על טהרת הפופ, הצבע והניאון, בדיוק מה שכל אחת מאתנו זקוקה לו בקיץ הקרוב, שמאפשר לנו להיות קצת יותר נועזות מהרגיל.

Description: C:\Users\talia\Downloads\BethDitto-Beauty-72.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדי לא ליפול אל תוך הטרנד והקיטש, מומלץ לבחור פריט או שניים אהובים עליכם במיוחד, ולשלבם עם מלתחת הקיץ החדשה שלכם. כמובן, שכל מי שמתעקשת ללכת על הסטייל המדהים של דיטו- אני מורידה בפניה את הכובע, הלוואי והיה לי האומץ.

בסופו של דבר, מדובר לא רק במפגן של אופנה וסטייל אלא גם בכוחה של הנשיות ובעובדה שכל אחת בכל גיל, בכל צורה ובכל משקל, יכולה להפוך לאייקון בפני עצמה, אם היא רק תשים את הפחדים בצד. 

דירוג:
12345
קולות: 84
ספרו לחברים: