10/07/2012 10:170137

גדולה מהחיים

 

טליה לוין

כבר דובר לא פעם ולא פעמיים שנשים במידות גדולות מתקשות למצוא בגדים למידותיהן, ויתרה מזאת – למצוא אותם באיכות טובה ובמחירים סבירים. בעוד ה"רזות" יכולות לרכוש בגדים בכל מיני רשתות אמריקאיות זולות שעשו עליה לארץ, וליהנות ממבחר עצום של בגדים במחיר רצפה, נשים שעברו את מידה 46, 48 ויותר לא מוצאות את מבוקשם.

Description: C:\Users\talia\Downloads\טוניקה, 199 שקלים, אופנת פיפה, צילום אביטל אפשטין (1) (300 x 452).jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שמלה ב 200 ש"ח

לכן, לאחר פניות רבות שקבלתי במייל החלטתי כי המדור הפעם יעסוק במיזם האינטרנטי החדש של מיכל ואביטל, זוג נשוי שהחליט להקים את החנות האינטרנטית pipaהמייבאת בגדים במידות גדולות (42-56) של מותגים דנים איכותיים במיוחד, ועם זאת שומרים על מחירי שוק נמוכים. השראה אמיתית.

הכל התחיל כשמיכל חיפשה לעצמה בגדים ולא מצאה את מבוקשה בארץ, ההיכרות עם המותגים מדנמרק (carmakoma ,dny, laurie) נעשתה מבחירה אישית, לאחר בדיקת איכות מדוקדקת ובחינה של הגזרות, הבדים וטווח המידות.

Description: C:\Users\talia\Downloads\מכנסיים 300 שקלים, אופנת פיפה, צילום אביטל אפשטין (300 x 450).jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מכנסיים ב 300 ש"ח

על מנת לשמור על רמת מחירים נמוכה בחרו ב Pipa  לא לפתוח חנות פיזית, אלא להקים אתר אינטרנט שדרכו מתבצעת הרכישה. לכל מי שחוששת להזמין באינטרנט רק נאמר שבאתר קיימות פונקציות חדשניות המאפשרות לך קודם כל לראות כיצד הבגד מונח על הגוף, ולאתר לעצמך את המידה הנכונה על פי גובה ומשקל. כמו כן, מכיוון שמדובר במשלוחים מהארץ ובתפעול אישי של האתר על ידי מיכל ואביטל, יש לכל קנייה שלך "אבא ואמא", ובמידה ואת לא מרוצה מהמידה או מהבגד תוכלי להחליף אותו ללא שום בירוקרטיות או עלויות נוספות. כדאי להיכנס ל pipafashion.co.ilולראות בעצמכן. 

דירוג:
12345
קולות: 137
ספרו לחברים: