12/11/2012 12:47091

בייבי בום

 

טליה לוין

התרגשות רבתי נרשמת במחוזותינו לקראת חודש נובמבר בזכות שבוע האופנה החדש, שהחל את המסורת בשנה שעברה, וממשיך גם השנה. קצת בלאגן היה לאחרונה ודיווחים על כמה שבועות אופנה מקבילים, אבל בשביל זה אני כאן: כדי לעשות סדר בבלאגן.

שבוע האופנה הרשמי של ישראל, יתקיים השנה בפעם השניה ברציפות בין ה 11 ל 13 בנובמבר במתחם הכי אופנתי עם ניחוח אירופאי שיכול להיות: מתחם התחנה בתל אביב.

אורח הכבוד של השבוע השנה יהיה בית האופנה של מוסקינו, אשר יפתח את החגיגות ואני מבטיחה לכם לדווח מהשטח ולספוג השראות מהבגדים והאורחים המגיעים מכל רחבי העולם.

בנוסף למוסקינו, שמגיע עם צמד מעצבי העל רוסלהירדיני וביל שפירו, יציגו גם מיטב המעצבים הישראלים קולקציות חדשות שיזכו לחשיפה בינלאומית. אני כבר לא יכולה לחכות!.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חוץ מזה, אני שמחה לבשר על תוספת חדשה למשפחה המורחבת שגרמה לי להתעסק לא מעט באופנה לתינוקות שלא כהרגלי. במסגרת שיטוטי הרבים בחיפושים אחרי מתנות ופינוקים לבנות הקטנות החדשות, נתקלתי במותג carter`sמותג אמריקאי לבגדי תינוקות וילדים המשווק בארץ על ידי רשת H&O  והוא מה שנקרא, לא רק אופנתי ועדכני אלא חסכוני ומתכתב היטב עם המגמה לרכוש בזול ולחסוך בהוצאות. סט שלם המונח על קולב ומכיל 4 פריטים עולה למשל 109 ₪ בלבד לכל הסט. שווה בהחלט בדיקה!.

דירוג:
12345
קולות: 91
ספרו לחברים: