01/04/2012 17:410102

בוא אלינו לים

 

 

טליה לוין

בשנה שעברה בחודש אפריל כולנו כבר שרצנו בים, ודגמנו את קולקציות הקיץ של בגדי הים מוקדם מהרגיל. השנה, המעילים שעדיין לא אופסנו בארון מרמזים לנו ככל הנראה שהים עוד יחכה. אך למרות הכל , עולם האופנה כמנהגו נוהג. ובשבוע שעבר כבר הוצגו הסנוניות הראשונות לקולקציות בגדי הים.

ביקיני הוא ברירת המחדל של כולנו, מכיוון שבגזרתו הוא מתאים כמעט לכל סגנון גוף שהוא בגזרות השונות, מחמיא ולא משאיר סימני שיזוף גדולים מידי. אבל מאז שהתחלתי לקחת שעורי גלישה, גיליתי שמסוכן למדיי לעשות זאת עם ביקיני זעיר, ויצאתי למסע חיפושים אחר בגד ים שלם.

בגדי הים השלמים בעונות האחרונות היו בעיקר מנת חלקם של קולקציות מקצועיות למיניהם, ורובם היו בעיצוב מיושן ומבוגר למדיי. אבל צפייה בתצוגת האופנה של ספידו, גרמה לי לנשום לרווחה. מסתבר שבחברה הפנימו את הצרכים השונים גם של הקהל הפרטי והלא מקצועני, ועיצב קולקציה של בגדי ים שלמים, המתכתבים עם הטרנדים האחרונים, זאת לצד הקולקציה הרגילה.

Description: C:\Users\talia\Downloads\ספידו- קיץ 2012 - 350 שח צילום מאיה רכטמן (300 x 510).jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ואם בגלישה עסקינן, השיטה הטובה ביותר לשמור על פאסון גם כשאת נופלת מהגלשן, מפחדת שייכנסו לך מים לעיניים והופכת למושא לעג לגולשים המקצוענים, היא להרשים בהופעתך. בקליפורניה, הוואי ואוסטרליה היו המדינות הראשונות שהפנימו כי קולקציות החוף והגלישה חשובות אף יותר, משאר הקולקציות היוצאות לחנויות. אמנם הים התיכון לא מתהדר בגובה גלים מרשים למדיי, אך גם לנו יש תרבות חוף מאוד מפותחת, וכיאה למדינה ששמונה חודשים בשנה מתהדרת בשמש, גם לנו מגיע.

Description: C:\Users\talia\Downloads\billabong_press2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ביקשנו, וקבלנו. קולקציית הגלישה החדשה של המותג האוסטרלי billabong כבר עשתה עלייה ארצה, וכוללת מלבד קולקציית החוף הרגילה גם קולקציה נפלאה לנשים, שיכולה לשמש לא רק לחוף ולגלישה אלא גם לימי קיץ חמימים. 

דירוג:
12345
קולות: 102
ספרו לחברים: