10/04/2012 09:43084

איזה כייף שבא האביב

 

 

מאת: טליה לוין

ריח של שרב, ומזג אוויר טיפ טיפה מתעתע שגורם לנו לחשוב שהנה הקיץ כבר הגיע. אנחנו הופכים את ארונות הבגדים, ובדיוק ברגע שאנחנו מסיימים לסדר מגיע משב רוח קריר. איזה כייף שבא האביב, ועוד יותר כייף שהשנה סוף סוף אפשר ליהנות מהבגדים של עונת המעבר, שתמיד נופלים פה בין הכיסאות. עליוניות, שלים, ומטפחות שיפון- העונה שלכם הגיעה.

השבוע לכבוד חודש החגים ואירועים שידרשו מאיתנו ביגוד הולם, החלטתי להקדיש את מדור ההשראות לאחת הקולקציות החגיגיות ביותר שנראו בשטח, וכל כולן יצאו מבוטיק האופנה "אמה" וכולל ייבוא קסום של פריטים בובתיים וחגיגיים מרחבי העולם, וגם קצת תוצרת ישראלית כחול לבן.

אפרת גוש, שתמיד מעוררת השראה בזכות עצמה, הצטלמה לקטלוג הקסום הזה, שמחזיר אותי באופן אישי קצת לילדות, ולהכנות הבגדים המיוחדים שהייתי עושה תמיד לפני כל חג.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם אם זה נראה לכם מושקע מידי, גולת הכותרת כאן היא אפס מאמץ. הבגדים הסמי תיאטרלים, יחד עם הצבעוניות המלבבת והאביבית, שרואים בכל הקולקציות העונה, עושים את העבודה לבד. ועושה הרושם שמזג האוויר משחק לטובתנו השנה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ואל תשכחו לזרוק עליכן של משיפון, או סריג וינטג` קל בשעות הערב. זו אולי ההזדמנות האחרונה השנה ללבוש את הפריטים האלו לפני חום יולי אוגוסט.

דירוג:
12345
קולות: 84
ספרו לחברים: