19/03/2012 18:57099

אג`נדה כהשראה

 

מאת: טליה לוין

 

בשנים האחרונות אג`נדה, הפכה להיות אבן דרך חשובה הסוללת דרכה גם לעולם האופנה. קחו לדוגמא את סטלה מקרתני, כבר מזמן לא רק הבת של.. שביססה בשנים האחרונות את מעמדה כאחת ממעצבות העל המצליחות בעולם. מקרתני נחשבת למעצבת פעילה חברתית בעלת אג`נדה ירוקה הדוגלת בצמחונות, מחזור וזכויות בעלי החיים, ומקפידה להדגיש זאת בעיצוביה. שיתוף הפעולה בינה לבין חברת "אדידס" מזה כמה עונות, במטרה לייצר קולקציה אקולוגית, בריאה ויוגיסטית משהו,עושה חשק לאחר מבט קצר בקולקציית הקיץ לנצל את המנוי לחדר הכושר שנותר שומם בחורף האחרון, ולהרגיש שתרמנו ולו במעט לכדור הארץ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

להבדיל מהאג`נדה הסביבתית החזקה של מקרתני, צמד המעצבים andy wolf לקחו את החזון העיצובי שלהם לכיוון תיאטרלי יותר. ההשראה שתפסה את עיני יותר מכל בקולקציית משקפי השמש של הצמד המוכשר, לקוחה היישר מסיפורי הבלשים הבריטים כמיס מארפל, קולומבו, אגתה קריסטי ושות`. לשמחתי הרבה באופן בלעדי ניתן להשיג את משקפי הבלשים של המותג ברשת חנויות iconשדאגה לייבא לקהל חובבי האופנה את הדגמים הייחודים ביותר שנראו על מסלולי תצוגות הקיץ האחרונות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ואם כבר מדברים על אג`נדות ואופנה, אי אפשר להתעלם מרוברטו קוואלי שרואה את דמותה של האישה החזקה כמעוררת השראה בכל מה שקשור לעיצובים, לאופנה ולסטייל. הפעם קוואלי שידוע בסגנון האקסטרווגנטי והחייתי, בחר להקדיש בושם לאישה העצמאית והחזקה המשמשת כמודל השראה ועוצמה לא רק לעבודתו, אלא גם לנשים רבות ברחבי העולם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בושם הוא פריט משלים המלביש את האישה טוען קוואלי ומוסיף "אני אוהב אישה חופשית ועצמאית, בעלת רצון ונחושה. אישיות חזקה ונחרצת, זהו הדבר הסקסיביותר עבורי."אגב הפרזנטורית שנבחרה לקמפיין החדש היא אליסה סנדאווי, אייקון האופנה הלוהט שללא ספק משקפת את קוואלי. האמת, שווה ולו רק בזכות הבקבוק שנראה כמו תכשיט.

דירוג:
12345
קולות: 99
ספרו לחברים: