04/06/2012 11:352119

שרשר על הצוואר

 

השרשראות של קיץ 2012 הן גדולות, כבדות, נוצצות, מנקרות עיניים, ומושכות תשומת לב. אי אפשר להתעלם מהן ואי אפשר בלעדיהן, הקיץ קורא לנו להתהדר בתכשיטים מאסיביים עם נוכחות רבה, המלווה בשובבות ותחכום.

מאת: רותם פינטו

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אין ספק ששרשראות הנוכחות, נחשבות לאקססורי משדרג, גם מפני שהן נותנות  טאצ` מיוחד לכל הופעה, וגם הן יכולות להפוך הופעה פשוטה להופעה מרטיטה! יש משהו בתכשיטים גדולים שפשוט עושה את כל ההופעה. גם אם תבחרי בלוק של שורט וגופיית סבא למשל, ברגע שתענדי שרשרת גדולה ומיוחדת כבר כל ההופעה משתנה והפשטות מתחלפת בתחכום עם קריצה שיקית ועכשווית.

אני אישית אוהבת את השרשראות שלי גדולות, בעיקר מזהב, בתוספת תליונים מגניבים של כתרים, ציפורים, פרחים, לבבות וכוכבים או עם תוספות חינניות כגון: פפיונים, צדפים, פנינים וקריסטלים. למעשה, שרשרת עשירה עם נוכחות, תעשה לי את זה הרבה יותר משרשרת עדינה, דקה ובנאלית עם תליון קטן. יש משהו בשרשראות הללו שנותן מן לוק אריסטוקרטי, הן משדרות לי יוקרה ועוצמה, ואני אישית מאוד אוהבת את הכוח וההשפעה שיש להן על המראה הכולל, כשהן מצטרפות להופעה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מסתבר שלא רק אני התלהבתי מהטרנד המדובר וגם בחנויות וגם אצל מיטב מעצביי התכשיטים למיניהם, ניתן למצוא אינסוף שרשראות מאסיביות, גורמטים למיניהם ושרשראות קולר עבות, המעוטרות במגוון סוגי מתכות, אבנים, צורות גיאומטריות, חרוזים וחוליות מתכתיות. אין ספק שצריך לאזור אומץ כדי לענוד שרשראות שכאלו, אבל בדיוק לשם כך הטרנד הזה נועד, ואתן מוזמנות לעשות בו שימוש ללא כל פחד, גם העדינות מביננו יוכלו להפתיע עם שרשרת ססגונית ומיוחדת ולראות עד כמה זה משנה להן את כל הלוק לטובה.

 

ועכשיו לטיפים המעשיים: טיפ ראשון, אני הייתי ממליצה ללכת על הופעה שהיא רגועה ומתונה יחסית, כדי לתת לתכשיט עצמו "לעשות את העבודה". טיפ נוסף, לשים לב ולא להגזים בכמות התכשיטים הנלווים לשרשרת, אני לרוב לא נוהגת לענוד עוד תכשיטים בזמן שאני בוחרת בשרשרת מאסיבית. וטיפ אחרון חביב הוא, לא לפחד להעז, לא לפחד לנסות, שרשרת כזו יכולה להיות יפה גם עליך ולא רק על אחרות. היא יכולה להתאים גם למראה יומיומי, ואין צורך לחכות לאירוע מפוצץ בכדי להתחדש באחת כזו. בעיניי זה מסוג הטרנדים שיכול להתאים לכל אחת שתדע לשלב את זה בצורה הנכונה באאוטפיט שלה. אז בננות אם יש לכן statementאתן חייבות ללכת ולרכוש לכן necklaceשכזו.

דירוג:
12345
קולות: 119
ספרו לחברים:
סליחליח04, June, 2012

לגמרי מסכימה אתך, שרשרת אחת מרשימה יכולה להפוך הופעה משעממת ללוק הורס!! ואין דבר אהוב עליי יותר מאשר שרשראות ככה ש- אני אתך!!! אחלה טרנד! מתה עלייך

אין כמוך סליחליח05, June, 2012

שמחה שאת איתי בעניין, וגם לך יש אחלה שרשרת עם נוכחות שאני אוהבת במיוחד :)