28/05/2012 15:170100

שיגעון הניאון

 

מאת: רותם פינטו

מחלונות הראווה בבירת האופנה מילאנו, ועד לקולקציות הנוכחיות בארצנו הקטנטונת, אי אפשר לפספס את טרנד צבעי הניאון הזרחניים, שנות ה-80 נותנות את אותותיהן וחוזרות אלינו דרך בגדים צבעוניים, זוהרים ועליזים, שיאירו לנו את היום ויבליטו אותנו מהשגרה האפרורית והמשעממת.

ככל הנראה, החדירה של צבעי הניאון אל האופנה בזמנו החלה לקראת סוף האייטיז, וחלחלה לתודעה בזכות תרבות הגרפיטי. והשנה הצבעים הזרחניים חוזרים אלינו ובגדול: צהוב זרחני, ורוד צעקני, וכתום מרקרי, מככבים על המסלול ובחנויות כאחד, כולם מתרגמים את הטרנד לקולקציה שלהם ומוסיפים טאצ` אפים זרחניים החל מג`ימי צ`ו וכלה בH&M .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הקיץ כל אחת תמצא את מקומה בשילוב הטרנד הזה בהופעה שלה, לשמרניות יותר מביננו ישנם בגדים עם נגיעות קלילות של צבע זרחני, שתעזור להן לשבור מעט שיגרה והופכות את ההופעה ליותר קלילה ופחות כבדה ומחייבת. ולאלה הנועזות יותר, ישנן מגוון רחב של טייצים, מכנסונים, גופיות ושמלות בשלל צבעיי הקשת הזרחניים שיש לבתי האופנה השיקיים להציע.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הסוד מאחורי לוק מוצלח בטרנד שכזה הוא לדעת לשמור על מינון נכון, הכל מתחיל ונגמר במינון מדויק של הדברים, אין צורך להעמיס על עצמך פריטים זוהרים ללא הגבלה עד כדי כך שהסובבים לך תוהים לעצמם אם הפכת לסטיק לייט מהלך, אלא באמת להקפיד על פריט או שניים בהופעה שהם בצבעים זרחניים, כאשר שאר הפריטים הם בגוונים יותר מתונים ורגועים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אני אישית בנאדם מאוד צבעוני, אני אוהבת את הססגוניות הזו שיש לטרנד הזה להציע, ואוהבת מאוד לשלב פריטים צבעוניים בהופעה שלי (כמובן במינון הנכון). לדעתי, במיוחד עכשיו בתקופת הקיץ החמימה, זה העיתוי המושלם להיות זוהרת (הטרנד הזה מאוד מחמיא לשיזוף), לא לפחד מצבע, להעז ולהתחדש בכמה פריטים נאוניים שיאירו לכן את היום וישדרגו לכן את הארון.

דירוג:
12345
קולות: 100
ספרו לחברים: