03/05/2012 15:215107

רוח אפריקאית או Tribe chic

 

הקיץ לשנת 2012 מתהדר לו בשלל הדפסים שונים ומגוונים, כל מה שצריך לעשות הוא רק לבחור. הם נמצאים בכל מקום, על ידועניות מארצנו הקטנטונת וגם על דיוות המפוזרות בשאר רחביי הגלובוס, הם מעטרים את רוב חלונות הראווה של רשתות האופנה, מקשטים בחן את דפי המגזינים ואתריי האופנה כאחד, ובעיקר שובים אותנו לאט אבל בטוח בקסמם.

 

מאת: רותם פינטו

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אז בין אם אתן אוהבות את ההדפסים שלכן רומנטיים, פרחוניים, מנוקדים או מפוספסים, ובין אם דווקא אתן יותר מתחברות להדפסים הימיים, החייתיים, הגאומטריים או השבטיים, העונה אי אפשר להתעלם מטרנד ההדפסים, הם יותר צבעוניים, מאוד נועזים, הרבה יותר בולטים לעין ויש כאלו שיאמרו אפילו עמוסים הקיץ, אבל מה שבטוח זה שלא יהיה לנו משעמם בעין בשום אופן ובשום צורה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בתור אחת שמאז ומעולם הייתה לה זיקה להדפסים חדים, נועזים וצבעוניים שמושכים את העין, היה נראה לי טבעי להתמקד בטרנד החם ביותר שיש לקיץ הזה להציע, ואני מדברת כמובן על ההדפסים האתניים המושפעים מסגנון השבטים האפריקאים, ההדפסים האינדיאניים, הצורות הגיאומטריות והחדות שמושכות את העין, כאשר ההדפסים עצמם יכולים להיות לעיתים בולטים וצבעוניים ולעיתים רגועים בצבעיי אדמה או במשחקיי שחור-לבן, הסגנון האתני מתאים את עצמו לקהל הרחב ובעיקר מתאים למדינה שיש בה קיץ לוהט כשלנו, ללא ספק מדובר באחד הטרנדים היותר דומיננטיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמובן שאני לא היחידה שזיהתה את הפוטנציאל הטמון באותו טרנד, והוא נמצא במגוון קולקציות החל מקסטרו, FOREVER21, H&Mועד למיסוני, D&G, וarmani-שם ההדפסים האתניים מככבים ובגדול.                     

ניתן למצוא את ההדפסים השבטיים על חולצות, מכנסיים, תיקים, נעליים, חגורות, ושלל אקססוריז, אין ספק כי ההדפסים השבטיים הביאו עמם משב רוח מרענן והם כאן בכדי להישאר, עכשיו מה שנותר הוא להתהדר בפריט מעוטר בהדפס שכזה, בכדי שהקיץ תוכלי להשתייך לשבט הכי אופנתי שיש.

דירוג:
12345
קולות: 107
ספרו לחברים:
נטע זנבל03, May, 2012

מדהים!!!!!!!!!! וזו רק ההתחלה... בהצלחה יפה שלי!

יורם חטב03, May, 2012

מה מדהים בזה? כתיבה עילגת למחצה, ללא נטיה ולו הקלה ביותר למקוריות לשונית, או אפילו לתחביר תקין. לפעמים פרגון ריק מתוכן מונע מאיתנו להתקדם, ובמקרה הזה יש עוד הרבה לאן להתקדם.

שרון וקנין06, May, 2012

רותם, כל הכבוד לך שיחקת אותה שוב!!!! ולך יותם, אין לי מושג מי אתה, אבל אני לא רואה שום כתבות שלך בשום מקום, אז קל לך להעביר ביקורת... זאת כתבת אופנה לא פסיכולוגיה ולא רפואה אם אם אתה מחפש משהו עם יותר מקוריות לשונית לך תפתח ספר! Love you booba you did an amazing job , I`m so proud of you keep up the good work!!!!

rut u07, May, 2012

בהצלחה , ואלה שלא יודעים לפרגן לא סופרים

דורון מלמוד10, May, 2012

מתוקה שלי!! כתבת מדהים, לעניין וקלעת בול למה שמעניין את כולן כרגע!!! תמשיכי ככה יפה שלי!!! אוהבת מלאא