13/05/2012 11:011125

משקפיים עגולים לי בקצה החוטם

 

מאת: רותם פינטו

עכשיו כשהקיץ נותן את אותותיו ו-  here comes the sunאין דרך יותר סימבולית, מלהתחדש במשקפיי שמש אה-לה ג`ון לנון.המשקפיים העגולים, המסוגננים, עם המסגרות בכל מיני צבעים, גוונים, והדפסים, ממתכת או מפלסטיק, זה לא באמת משנה, שנות ה-60 וההיפי שיק עושים קאמבק רציני הקיץ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אני בהחלט מסכימה על כך שהם לא מסוג משקפיי השמש שמתאימים לכל אחת, זה מאוד תלוי במבנה הפנים, בגודל העדשות, ובצורתם הכללית, אבל הבנות שהם כן הולמים (בעיקר בעלות תווי פנים מאורכים), יכולות להרגיש בהחלט שהן הרוויחו. המשקפיים העגולים הם טרנד לוהט ביותר הקיץ, מחזירים את העיגולים היורמיים לאופנה, עם קריצה חיננית ונוסטלגית לעבר, תוך כדי מבט מעודכן ומותאם לשנות ה-2000.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מסגרות עגלגלות במיוחד הופיעו במגוון קולקציות משקפי השמש היוקרתיות לנשים של ראלף לורן, מארק ג`ייקובס, ריי-באן וויקטוריה בקהאם, ואפילו גם ברשתות הפשוטות יותר כמו אירוקה, אופטיקנה ו-H&M. כך שכל אחת, בכל תקציב שעומד לרשותה, תוכל להרשות לעצמה להתחדש בזוג משקפיים טרנדי שכזה .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אז אחרי שהמשקפיים העגולים עברו אצלי את המבחן, וגם אני נמצאתי מתאימה עבורם, החלטתי שאני רוצה וחייבת לרכוש זוג כזה לעצמי. ואכן, לא התאפקתי הרבה ולאחר בדיקה וחיטוט במגוון חנויות ואתרים ברשת, הזמנתי דגם מיוחד כזה, שמשך את עיני מאתר בחו"ל, וכך התחדשתי לי בזוג נוסף וטרנדי של משקפיי שמש לאוסף.

 

בקיץ לוהט כשלנו, משקפי שמש הן פריט חובה בכל תיק, אז כל מי שמאסה במשקפיי טייסים בנאליות או במשקפיי עצלנים של שנות ה-80, מוזמנת לנסות ולהעז עם משקפיי שמש עגולים בסגנון ילדיי הפרחים של וודסטוק, כך תהיו לא רק חכמות בשמש, אלא גם שיקיות עם לוק מיוחד, מרענן ומתוחכם. נסו בעצמכן והישמרו מהשמש הקופחת! שיהיה לכולנו קיץ נפלא...

דירוג:
12345
קולות: 125
ספרו לחברים:
אביטל15, May, 2012

מרגש! המשקפיים שלי שיק :) כתבה שנונה ונכונה!