21/05/2012 17:293122

הכל מתחיל בראש

 

מאת: רותם פינטו

מה שבעבר סימל את חנה לאסלו ועוזרות הבית למיניהן, מקבל הקיץ דווקא טוויסט שיקי, צעיר ומהפכני. הצעיפים הדקים והמטפחות הקלילות, שכמעט ובלתי אפשרי להשתמש בהם בקיץ במדינה חמה כשלנו, עולים מעלה לכיוון הראש והם שם בכדי להישאר!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 אפשר ללפף, אפשר לעשות קשירת פפיון, אפשר לקשור בנוסח איימי ווינהאוס (ז"ל) הכל הולך, ניתן לשחק עם זה כפי שכל אחת מאתנו רואה לנכון, עד שהיא מגיעה לתוצאה שהיא הכי מרוצה ממנה.הלוק הסופי מעניק מראה מסוגנן ומגניב, אני אוהבת במיוחד את הקשירה בטעם של פעם כמו PIN UP GIRL , זה נותן מראה נשי, מרענן ושובב, כפי שניתן לראות בקליפ הבא.

המבחר של המטפחות לראש הוא אינסופי, הן מבחינת צבעים, הן מבחינת הדפסים וגם מבחינת סוגיי בדים. תהיו יצירתיות! זה בסדר לקחת צעיף ישן וללפף, אפשר להשתמש במטפחת של אמא שמצאתן בבית, או אפילו ניתן להשתמש בבנדנה של אחיכן.

גם הזמרת הלוהטת ריאהנה, לא יכלה להישאר אדישה לטרנד השיקי הזה, ובקליפ לשיר we found love  היא השתמשה בו בצורה יפייפיה ומעוררת השראה. בקליפ הבא שמצאתי ביוטיוב ישנו הסבר מדויק, שלב אחר שלב, איך אפשר לבצע את התסרוקת המאתגרת הזו בתוספת מטפחת קשורה בשיער לקינוח. אתן יותר ממוזמנות להעיף מבט ולנסות את התסרוקת המושקעת הזו בעצמכן, אני כבר לא יכולה לחכות לנסות את זה בעצמי.

הלוק הזה מבחינתי הואמשדרג הופעה מידיי שמתאים לכל אחת, אפשר להשתמש בו כשהשיער אסוף (רצוי אסוף מבולגן אבל) וניתן להשתמש בו גם על שיער פזור, הוא מתאים לכל סוגי השיער: גלי, חלק, ומתולתל כאחד ומאוד פשוט יחסית לעשייה. נסו ותראו בעצמכן!

דירוג:
12345
קולות: 122
ספרו לחברים:
דורון מלמוד21, May, 2012

חייבת לציין שבאופן אישי אני לא כ"כ אוהבת על עצמי את מטפחות הראש אבל החלט נחמד ושיקי לראות אותן לעיתים על ראשן של בחורות אחרותת :) כתבה מעניינת! ישר כח!

גזית21, May, 2012

מדור כלבבי! מתה על סרטים לשיער!

אורית דוניץ22, May, 2012

רעיון נחמד אהבתי גם נוח להחזיק את השיער שהוא פזור כדי שלא יפריע בפנים....