28/05/2012 15:220116

אשת הקש

 

הקיץ הקש חוזר ובגדול, כובע הקש מעוטר בפפיונים, בסרטים צבעוניים ובשאר תוספות מדליקות. הכובע מעניק ללוק תוספת שיקית, מגניבה ובלתי מתאמצת, והופך כל הופעה, פשוטה ככל שתהיה, לחגיגה לעיניים!

מאת: רותם פינטו

במדינה קטנה ולוהטת הסובלת מחום כבד כמו שלנו, כובע מכל סוג שהוא הוא עניין מתבקש. ואם הוא קליל, אופנתי ועשוי מקש, זה בכלל עובד מצוין, כמו כפפה ליד!כובע הקש הוא אידיאלי- הוא אוורירי, נוח ומחמיא. הוא גם משדרג את ההופעה בן רגע וגם מגן מפני השמש היוקדת- גם יפה וגם אופה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האמת היא שאני קניתי לי אחד כזה דיי ממזמן בעברי הרחוק באוסטרליה, לפניי כמה שנים טובות. ומאז כבר הספקתי להתחדש באחד נוסף, בקיץ שעבר בזמן חופשה בבורגס , נראה שיש לי מן נטייה לקנות אותם רק במדינות זרות, ואולי זה לא במקרה, האמת היא שאני חושבת שלמראה הזה יש מן "לוק של תיירים"- כזה שמחזיר אותנו לאיזה חופשה במדינה רחוקה עם טעם של חו"ל בפה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעיניי, כובע הוא מסוג האקססוריז שהופכים הופעה פשוטה וקלילה להופעה מלאת סטייל ומגניבה בשניות, מבלי להתאמץ. אני אוהבת ללכת איתו בעיקר בשעות היום (בערב זה מרגיש לי מעט מגוחך, למרות שיש כאלה שמתעקשות לחבוש אותו גם בערב). אפילו אם זה עם שורט ג`ינס וגופיית סבא או אם זה עם שמלת מיני מתנפנפת ורומנטית הכובע עושה את העובדה ומשלים את הלוק מצוין! בדיוק כפי שאני אוהבת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הקיץ הוא נמצא במגוון רשתות האופנה המובילות ואף ניתן להשיג אותו במחירים נוחים ושווים לכל נפש. כן כן יקירותיי, כובע מקש לקיץ זה בגדר מאסט, אז מהרו להתחדש בכובע שכזה, על מגוון צבעיו, דוגמותיו, וצורותיו כדי שהקיץ הזה תהיו גם יפות ומאובזרות וגם חכמות בשמש.

דירוג:
12345
קולות: 116
ספרו לחברים: