01/12/2011 13:012119

ב` - זה ברברי.

מאת: מירון קרני ומיכל בן-ארי  www.ohcaparano.com

מאז ימיה כאימפריה ששלטה על רבע משטחי היבשה בעולם ועד היום, ניצבת הממלכה המאוחדת בריטניה במעמד בלתי מעורער של אייקון אופנה. בין אם בזכות שמלות ויקטוריאניות, תרבות הPאנק, הדוכסית מידלטון או.... ברברי.

looksicon b 2.bmplooksicon b 5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בית האופנה שנוסד ב1856, שרד 2 מלחמות עולם, משברים כלכליים, שוברי קופות הוליוודים ומהפכת מדיה חברתית (הידעתם? לברברי יש מעל לשני מיליון עוקבים בטוויטר, יותר מכל בית אופנה או מעצב אחר). את הפריטים של ברברי ניתן לזהות בקלות, הודות לדוגמת המשבצות (טארטן) בצבעי סתיו של אוף-וייט, בז`, אדום ואפור, המדיפים ניחוחות של בריטניה גשומה ורוויה בסטייל

looksicon b 4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ברברי הצליחה להסב את מעיל הגשם הצבאי, לאלמנט חובה אצל כל גבר, אשה, דמות בדיונית וכוכב הוליוודי: המפרי בוגרט לבש טרנצ` אייקוני אפור ב`קזבלנקה`, אודרי הפבורן נרטבה איתו עד-כלות ב`ארוחת בוקר בטיפאניס`, כרמן סן דייגו רדפה איתו באדום בוהק אחר עבריינים מסביב לעולם והיום, רוזי הנינגטון וויטלי משילה אותו בקמפיין החורף של 2011-12.

looksicon b teaser.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם כן, ברברי מצליחים לא רק בזכות אסטרטגית מיתוג גאונית, אלא גם הודות להחזרתו לחיים של מעיל הגשם העל-זמני, שהופך כל מזג אויר סגרירי להזדמנות של חגיגת שיק חורפית.

דירוג:
12345
קולות: 119
ספרו לחברים:
סנדרה01, דצמבר, 2011

אין-אין-אין על בנות אוי כפרה לא! שנונות, מגניבות ויש להם מלא מה להגיד על אופנה. ממליצה ++

מעולות :)04, דצמבר, 2011

קצר וכיפי, תמשיכו בעבודה המעולה, מחכה כבר לג`