30/11/2011 17:143146

א` - זה אייקון אופנה.

 

מאת: מירון קרני ומיכל בן-ארי  www.ohcaparano.com

המילון האורבאני מגדיר אייקון אופנה כ(בחור או) בחורה שידועים בהיותם מתלבשים משובחים במיוחד. קוקו שאנל, אודרי הפבורן, קארי ברדשו ומיס פיגי (אם לשפוט לפי גיליון נובמבר האחרון של המגזין Instyle). לכולן הייתה, ועוד יש, כריזמה אופנתית מסקרנת ולוק בעל אמרה ייחודית שגורם למיליוני נשים ברחבי העולם לרצות ולהתלבש בדיוק ככה.

כל מגזין או אתר אינטרנטי יכול ללמד גם אותך להיות אייקון אופנה, איך לגרום לכולם לשים לב למה שאת לובשת, לשאול בביישנות איפה קנית, ולרצות להיראות בדיוק אותו הדבר. רוב הטיפים הנדושים נעים בין "דעי להתלבש נכון לגזרתך", דרך "הפכי את הלוק לאישי ע"י אקססוריז", ועד "הפגיני ביטחון בבחירות האופנתיות שלך". הכל טוב ויפה, אבל להגדרות יבשות אלה חסר X FACTORרציני. למזלכן בנות, אנחנו כאן לגלות את הסודות שאף אחד לא רוצה לספר.

קבלו את המדריך המלא להפוך לאייקון אופנה:

1.      דברי את השפה-   להתלבש בסטייל זה לא מספיק – בימינו, את צריכה גם לדבר בסטייל.קחי דוגמא מהסטייליסטית רייצ`ל זו, ותשתמשי בביטויים כגון "SO MAJ" לתאר בגד אדיר, "BANANAS" להדגיש שהרעיון שלך מטורף ו-"I DIE" להבהיר שאת מתה מרוב שזה יפה.

looksicon 4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.      תבחרי את הגבר הנכון שישדרג את מעמדך, ללא קשר ללבוש שלך– קייט מידלטון, ג`קי-או, מישל אובמה... והרשימה עוד ארוכה. טיפ של אלופים: חתונה זה לא מאסט. תשאלו את מרלין מונרו.

3.      אם עוד לא נסגרת על גבר, סגלי לעצמך חיי הוללות מסעירים– היי, קייט מוס המלכה האם כבר כיכבה על גבי יותר מ-300 שערי מגזינים... ולא רק בזכות הבגדים שעיצבה לטופ-שופ....

 

looksicon 2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.      גם אם את קונה במשביר, העמידי פנים שזה גוצ`י, מקווין או סתם ווינטאג`– איך סמנתה אמרה בסקס והעיר הגדולה – “If you’re not wearing something the kinds can’t afford – how will they know to look up to you?”. מילים כדורבנות.

 

looksicon 3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.      ואם כל זה לא הולך, תצטלמי לתכנית ריאליטי– היי, אם זה עזר לקים-קרדשיאן, זה יכול לעזור גם לך.

דירוג:
12345
קולות: 146
ספרו לחברים:
איזה יופי!01, דצמבר, 2011

כל הכבוד על הרעיון החמוד! מחכה לראות מה יהיה בב`... אריאלה

אח01, דצמבר, 2011

איזה סטייל!!

נועה29, דצמבר, 2011

שנון ומגניב! אהבתי!