30/11/2011 17:250148

תמיד רצית להיות יותר גבוהה? אנחנו נמלא לך את המשאלה

 

כל סודות הסטיילינג שיגרמו לך ללכת עם הראש בעננים ובלי לנעול עקבים!

-          מה הפלא שכל כך הרבה נשים נועלות עקבים? מספיק להציץ במספרים בשביל לקבל את התשובה: הגובה הממוצע של האישה הישראלית הוא 1.62 ס"מ , בספרד הנתון כמעט זהה, ואילו בפיליפינים הגובה הממוצע של אישה הוא רק 1.50. לא לחינם החזיקה  אימלדה מרקוס באוסף נעלי העקב הגדול בעולם. מה לעשות, גובה הוא נתון שרוב הנשים לא בורכו בו ולכן כל כך הרבה מהן ברחבי העולם, לא מעיזות לצאת מהבית בלי הנעליים שמוסיפות להן סנטימטר או שניים של בטחון עצמי. כל אישה שמבלה את ימיה בניסיון להראות יותר גבוהה יודעת שלפחות במקרה הזה, הגודל כן משנה. הוא משנה את התחושה שלנו לגביי עצמנו, אבל כגודל התרומה כך גם גודל המחיר: נעילה מתמשכת של עקבים גורמת לנזקים קשים בחוליות הגב והגיבנת שעלולה להיווצר כתוצאה מהנזקים, בטוח לא תעשה אותנו יותר גבוהות או יפות. לכן החלטנו ב-FN1לאגד לכן לך מספר טיפים למראה תמיר וזקוף שיתאים לכל מבנה גוף, ובלי מילה אחת נוספת על נעלי עקב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שמרי את משחקי הקולור-בלוק למעצבי האופנה ולכי על הופעה המורכבת מצבעים דומים שחולקים את אותה המשפחה. תלבושת שמורכבת ממספר צבעים, לדוגמא חולצה בצבע אדום ומכנס שחור, תגרום להפרדה בולטת בין פלג הגוף העליון לתחתון שרק תדגיש את מה שאין, במקום את מה שיש. לעומת זאת, שימוש בצבעים זהים יוצר אשליה של אורך ורצף. מומלץ להתמקד בצבעים כהים כגון אפור ושחור ובכך תהרגי שתי ציפורים במכה: תיראי גם רזה וגם גבוהה.

הימנעי מחגורות.עם כל הצער שבדבר. חגורות ייצרו "הפרדה" בגוף שלך שכאמור, איננה מוסיפה למטרה להראות יותר גבוהה. אם אין ברירה, בחרי בחגורה דקה בצבע המכנס או החצאית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לבשי צמוד. ככל שהבגד יותר משוחרר, הוא גורם לגופך להראות יותר רחב ונמוך.

פרטי לבוש "אנכיים"יוסיפו למראה הצר והתמיר שכולנו שואפות אליו כגון בלייזר מחויט, מכנסי סיגר וחצאיות עיפרון.גם שמלות ארוכות מומלצות בחום.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הדפסים מאורכים, רקמות וקמטים בולטים בבגדים, יוסיפו אף הם לאשליית הגובה.

פסים:הם אומנם משחקים חלק נכבד כל הנוגע לאשליית אורך, אך יש לנהוג בהם בחוכמה. העדיפי פסים דקים וכאלה שרצים לאורך הבגד.

הימנעי מהדפסים צבעוניים וזועקים: חלק זה ארוך. הדפסים נוטים להבליט את החלקים הלא נכונים כגון החזה והכתפיים.

לבשי חצאיות ומכנסיים בגזרה גבוהה. קודם כל, מדובר בגזרה האופנתית והטרנדית ביותר כרגע. שנית, גזרה גבוהה תשווה לך מראה צר וגבעולי.

מכנסי 4\3 הם פשעבכל הנוגע לגובה ובאופן אוטומטי מנמיכות כל אדם. אם ברצונכן להראות יותר גבוהות, זה הזמן להיפרד לשלום ולהעיף אותם מהארון.

 

 

 

 

דירוג:
12345
קולות: 148
ספרו לחברים: