19/01/2012 13:090119

צעד קטן לצעיף

 

צעד קטן לצעיף, דרכים רבות לקשירה. המדריך הקצר לצעיף המלופף. מומלץ לנסות רק בחורף.

מאת: רוני סהר

אופציית המטפחת מחייבת מטפחת, שבינינו היא אופציה מחממת למדי באקלים הישראלי, וכל מה שצריך הוא לקפל אותה למשולש, לשים אותו מקדימה ולהעביר את שני הקצוות שלו מאחורי הצוואר ושוב קדימה. האפקט שנוצר דומה לעוד פריט לבוש שנמצא בחלק העליון שיוסיף עניין וצבע. גם הבנים יכולים לנסות ולהיווכח כי זה לא פחות אלגנטי עבורם.

האופציה המורכבת. כורכים את הצעיף כך שיווצר עיגול ואז מלפפים את הקצוות מסביב עד שהן נופלות למטה, מקדימה. אופציה מעניינת שמוסיפה אלמנט בולט מקדימה ושווה לנסות אותה בבית. בעיקר אם קר!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הקשירה הקדמית  היא האופציה הכי פופולארית החורפים האחרונים: מקפלים את הצעיף לשניים ומעבירים את שני הקצוות המחוברים סביב הצוואר ולתוך הלולאה שנוצרת באמצע הצעיף. אופציה קלילה, אלגנטית וצעירה שמספקת חום וקוליות אופנתית

הקשר הכפול הוא קשר מורכב יותר: כורכים את הצעיף פעמיים סביב הצוואר, כשרצועה אחת נמוכה מהשנייה ואת שני הקצוות משאירים  מאחור. זוהי אופציה אלגנטית שמעניקה נפח מקדימה ומספקת עניין ויזואלי, אפילו מעל טי-שירט אן חולצות חלקות. נסו את הקשר הזה גם עם ז’אקט, מה שמאפשר ליצור נפח בחלק העליון של הצוואר.

קשר צעיף קלאסי הוא הקשר הכי נפוץ שיש. קצה אחד של הצעיף מקדימה ואילו קצהו השני מאחור. יש משהו קלאסי בקשר הזה, והוא נראה תמיד טוב עם כל הופעה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קשר סיבוב אחד הוא גם קשר פשוט, והוא יכול להיות אסתטי ומחמם קלות. כל מה שצריך הוא לכרוך את הצעיף פעם אחת סביב הצוואר ולהשאיר את שני הקצוות קדימה. אלגנטי ויפה.

האופציה הפשוטה היא פיתרון קליל ואסתטי, אם כי פחת מחמם, והוא טוב לימים חמימים שבהם הצעיף נועד לקשט את ההופעה. אפשר פשוט לשים את הצעיף על הצוואר או מתחת לצווארון ולהשאיר את שני צדדיו בלי לכרוך אותם.

דירוג:
12345
קולות: 119
ספרו לחברים: