22/12/2011 12:570118

פגשי את ההורים

 

יש לך גבר חדש בחיים, אתם יוצאים כבר כמה חודשים והגיע הזמן לפגוש את ההורים. מה לובשים? מה לא לובשים? הנה כמה טיפים שישמרו על הקשר שלך עם האמא של הפוטנציאל.

אז קודם כל מזל טוב, את במערכת יחסים, ואם זה לא היה ברור עד עכשיו, הטלפון מאמא שלו שמזמין את שניכם לארוחה מבהיר את המצב באופן חד משמעי. אכן רגע מכונן, מה אם הם לא יאהבו אותך? מה אם הם יחשבו שאת לא מספיק טובה בשביל הבן שלהם? מה אם הם עוד מתרפקים על האקסית המיתולוגית שהפכה לאינדיקטור המוביל של בנה?  
בזה אין לנו איך לעזור לך, המינימום שאנחנו כן יכולים לעשות זה לתת לך כמה טיפים כדי להראות במיטבך, רושם ראשוני מבטיח ומעט מסקרנת (חשוב!)

1.      לבשי שמלה
אלא אם כן את הולכת לשחק כדורסל עם המשפחה, לבשי שמלה. זה תמיד עובד ותמיד מתאים: בין אם ארוחה משפחתית, אירוע משפחתי, לוויה, הכול הולך. אם את הולכת לארוחה אצלם בבית אפשר שהשמלה תגיע עד הברך, זה מאוד מקובל ומתאים. אם במקרה כולכם נפגשים באירוע ערב, שווה לבדוק שמלה ארוכה יותר. מה שלא יהיה, מה שלא יגידו לך, לא ללכת עם מיני. כמה קלאסי שהוא לא יהיה  - אמא שלו תמיד תחשוב שזה קצר מדי. בואי ננסה שיתרכזו בפנים שלך ולא במקומות אחרים.

2.      קלאסי לא טרנדי
נסי להיצמד למראה יותר קלאסי ופחות טרנדי. מצד שני שהלבוש הקלאסי לא יסחף אותך למראה משמים או ארכאי. שימי את "חליפת העסקים" שלך בצד, במקרה כזה שיפט דרס יכולה להתאים מאוד. בדרך כלל בשמלות שחורות קשה מאוד לטעות. אל תפחדי מצבעים, גווני פסטל יכולים להתאים. תראי שאת לא הופכת נועזת יותר מדי עם צבעים. איזון גבירותיי, איזון!

           pgeshi et hahorim.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.      פחות מייק אפ

ברור לכולנו שאתן רוצות להיראות במיטבכן, מצד שני חשוב לשים לב שאתן שומרות על מראה טבעי. מעט מייק אפ לאיזון צבע הפנים – רק שלא תהיה שכבה עבה מדי. צללית שחורה קלה ומסקרה חומה יעשו את העבודה ויכבידו לא פחות על העיניים, הן לא צריכות גם שכבה עבה של מייק אפ בנוסף. ליפ גלוס ומעט סומק יסיימו עבורכן את העבודה. אתן מושלמות!

4.      נסי להיות תואמת לבן הזוג
לא אנחנו לא מדברים על חליפות טריינינג תואמות או אוברולים זהים. אבל אם חבר שלך מגיע בחליפה השתדלי לא להגיע בג`ינס. והפוך.
pgeshi et hahorim 3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.      וינטג` 

אם יש לכן תכשיט וינטג`י שקיבלתן מאמא או סבתא, אחד כזה שאתן אוהבות – ענדו אותו. מעבר לעובדה שתצאו מגניבות, הוספתן עוד נושא לשיחה, קיבלתן מחמאה והצלחתן להעביר את המסר שאתן רגישות ומפגינות אכפתיות למשפחה (שלכן ולהם)

          pgeshi et hahorim 2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

6.      עם התיק מתפרעים

הנה ההזדמנות שלך להציג קצת מהאישיות שלך. לצד הלבוש הסולידי והמתוק הוסיפי תיק יד מדליק, צבעוני, מיוחד, מסקרן כזה שמעיד על מי שאת ושובר מעט את ההופעה. בכלל, אקססוריז הם ההזדמנות להניח את טביעת האצבע האופנתית שלך.

שיהיה בהצלחה, מזלג משמאל וסכין מימין, מבקשים סליחה אם קמים מהשולחן ואת שלב האוכל בארוחה יש לתכנן אסטרטגית – אחרת לא יישאר לך מקום לקינוח ואת לא רוצה להשאיר אמא, שרק הכרת, בלי פידבק חיובי (הוא תמיד יהיה חיובי – זה כמו לפתוח את הברז, ב-99.9% מהמקרים יצא משם מים).

דירוג:
12345
קולות: 118
ספרו לחברים: