19/01/2012 13:190142

השילוב הקדוש

 

איך להתאים את החולצה לשיער או את השיער לחולצה בלי להתאמץ. המדריך שיסדר לך את החורף.

מאת: שרונה הכהן

 

לשיער קצר המראה הנערי – נשי

מראה השיער הקצר מאוד הוא הינו מראה מיוחד, שובב ונערי התופס מיד את עינינו. ניתן לסדר את איזור הצוואר החשוף ע"י חולצה בעלת הדפס או צווארון גולף. המטרה היא להביא לאיזון בין איזור הפנים והצוואר לחלק העליון של הגוף. מערכת לבוש נערית של חולצה מכופתרת ומכנס מחויט יכולה להתאים מצוין למראה זה. אפשרות נוספת היא לאזן את עיצוב השיער הנערי עם מראה נקי ונשי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לשיער חלק ומוקפד המראה הקלאסי

לבעלות שיער חלק ומוקפד מומלץ לאמץ מראה קלאסי. אחד השילובים המומלצים הוא שמלה קלאסית וינטג` עם עקבים בצבעים שישתלבו עם צבעי השמלה. מראה זה יכול להתאים למראה יומיומי, לעבודה ולערב.

לשיער מקורזל המראה העירוני ההיפסטרי או מראה הסול פאנק

במידה ואת בעלת שיער מקורזל כל מראה שתבחרי יכול להחמיא לך. אחד השילובים המומלצים הוא מראה אורבני בצבעים מתוחכמים. אם את כהה, צהוב זה אחד הצבעים שיעבדו טוב בשבילך, וכדאי לנצל זאת, בייחוד בחורף הנוכחי.

לשיער אסוף ומוקפד מראה הבלרינה

אם את חובבת מראה של שיער אסוף ומוקפד שגם מתאים לעבודה, לכי על מראה אלגנטי המשדר רצינות שישתלב מעולה עם התסרוקת המוקפדת, משמע, חצאית, גרביונים שקופי, וחולצה ללא מחשוף רצוי לשלב תיק בית ספר ממראה "אולד סקול".

לשיער מבולגן המראה הרוקיסטי רומנטי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במקום להילחם בשיער ועם הזמן הקצוב שיש לך בבוקר לפני העבודה, פשוט תזרמי איתו. זרקי על עצמך לבוש פרוע ונועז ואל תפחדי לשלב מספר סגנונות יחדיו. שילוב של חולצה דרמטית עם חצאית מקסי רומנטית וארוכה הוא מעניין ונועז, ובתוספת עקבים המראה יכול להראות מעולה. כך תוכלי להסיר כל דאגה ממראה שיערך, ואף לנצל אותו להשגת מראה מתוחכם ויפה.

דירוג:
12345
קולות: 142
ספרו לחברים: