12/01/2012 10:230137

גרביים על הראש

 

ספורט זה לא תירוץ להתלבש כמו אביר מימי הביניים. הגיע הזמן להוריד את הגרביים למקומם הראוי, ולהחזיר לכל האקסים את חולצות הפלוגה שלהם.

מאת: אביב לאון

לעשות ספורט זה דבר נפלא, בכך אין כל ספק. אך, לעשות ספורט כשהגרביים שלך מתוחים לך עד הצוואר, כשהטייץ שלך בן מאתיים וחמש שנים, והנעליים מחברת  ,טונהבמקוםפומהזה לא מתקבל על הדעת. לעשות ספורט ולהיות אופנתית על הדרך זו המטרה שלך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מי אמר שפעילות גופנית צריכה להיראות כמו שוק עופות. כשאת יוצאת מהבית כדאי לך מאוד להשקיע באיך שאת נראית, אפילו אם את יוצאת לריצה. כל הזדמנות שלך להיראות בפומבי צריכה להיות הזדמנות חייך, במיוחד אם את רווקה. אישה מתעמלת יכולה להיות יפה בדיוק כמו אישה שיוצאת למועדון. גם במועדונים אנחנו מוציאים אנרגיה בריקוד, אך בכל זאת משקיעים בנעליים ובבגדים.

חישבי על כל יציאה מהבית כעל הזדמנות למצוא זוגיות או כעל הזדמנות להרגיש טוב עם המראה שלך. במקום לרוץ מהר יותר בכדי שלא ישימו לב לבגדים הענקיים שלך, רוצי בקצב אחיד על מנת שכל אחד יראה כמה את יפה ולבושה טוב גם לפעילות הגופנית. הכוונה בלבוש יפה היא לא בכך שתלבשי לריצות שלך נעלי עקב ושמלה, אלא נעלי ספורט מסוג טוב ואיכותי שלא עבר את המאה אלף קילומטר ואת ביצות האמזונס, במכנסיים לא מחוררים ולא רחבים ובטח שלא חורגים מן הגובה המותר, בחולצות שלא קשורות לפלוגה של אחיך או בן זוגך לשעבר, ובגרביים שמיועדים לספורט, משמע גרב נקיה וחצויה.

 

 

 

 

 

 

 

 

את השיער שלך אספי היטב בכדי שלא יפול על פנייך, את האיי פוד הצמידי במתקן מיוחד לזרוע כדי שלא יתנפנף לך ויסתבך לך בין הרגליים, ואת השרוכים קישרי פעמיים. כשאת עושה פעילות גופנית ובמיוחד פעילות במכון כושר, נמצאים סביבך הרבה אנשים שמביטים בך. אם תשמרי על היגיינה, על מראה מסודר ולא מרושל, ועל חזות ספורטיבית, תוכלי להיות נינוחה עם עצמך ואולי אפילו למצוא בן זוג ספורטיבי כמוך.

דירוג:
12345
קולות: 137
ספרו לחברים: