מדור השראות

שופינג לנפש

הנה הם באים ימים של שקט? נקווה מאוד שכן, ושנוכל להמשיך ולהתעסק בשטויות ובזוטות האופנתיות הרגילות שלנו.

בייבי בום

התרגשות רבתי נרשמת במחוזותינו לקראת חודש נובמבר בזכות שבוע האופנה החדש, שהחל את המסורת בשנה שעברה, וממשיך גם השנה. קצת בלאגן היה לאחרונה ודיווחים על כמה שבועות אופנה מקבילים, אבל בשביל זה אני כאן: כדי לעשות סדר בבלאגן.

בקצב הפאנקי

לאחר שקבלתי תגובות רבות וחיוביות מכם על המדור שעסק בקופסאות המתנה לחג, החלטתי להמשיך באותו הלך רוח ולהביא עבורכם אופציה מדליקה נוספת למתנה. כזו שאני בטוחה שתאמצו לעצמכם מכיוון שאני, כבר אימצתי.

מדור הטרנדים

שרשר על הצוואר

השרשראות של קיץ 2012 הן גדולות, כבדות, נוצצות, מנקרות עיניים, ומושכות תשומת לב. אי אפשר להתעלם מהן ואי אפשר בלעדיהן, הקיץ קורא לנו להתהדר בתכשיטים מאסיביים עם נוכחות רבה, המלווה בשובבות ותחכום.

אשת הקש

הקיץ הקש חוזר ובגדול, כובע הקש מעוטר בפפיונים, בסרטים צבעוניים ובשאר תוספות מדליקות. הכובע מעניק ללוק תוספת שיקית, מגניבה ובלתי מתאמצת, והופך כל הופעה, פשוטה ככל שתהיה, לחגיגה לעיניים!

שיגעון הניאון

מחלונות הראווה בבירת האופנה מילאנו, ועד לקולקציות הנוכחיות בארצנו הקטנטונת, אי אפשר לפספס את טרנד צבעי הניאון הזרחניים, שנות ה-80 נותנות את אותותיהן וחוזרות אלינו דרך בגדים צבעוניים, זוהרים ועליזים, שיאירו לנו את היום ויבליטו אותנו מהשגרה האפרורית והמשעממת.

הפרקטיקה של הסטייל

השילוב הקדוש

איך להתאים את החולצה לשיער או את השיער לחולצה בלי להתאמץ. המדריך שיסדר לך את החורף.

מאת: שרונה הכהן

צעד קטן לצעיף

צעד קטן לצעיף, דרכים רבות לקשירה. המדריך הקצר לצעיף המלופף. מומלץ לנסות רק בחורף.

מאת: רוני סהר

גרביים על הראש

ספורט זה לא תירוץ להתלבש כמו אביר מימי הביניים. הגיע הזמן להוריד את הגרביים למקומם הראוי, ולהחזיר לכל האקסים את חולצות הפלוגה שלהם.

מאת: אביב לאון

לוקסיקון האופנה

ר` זה רודארט

הכל נשאר במשפחה

מאת: מירון קרני, מיכל בן-ארי

ק` זה קלואה

מבית קפה בפריז, דרך קרל לגרפלד ועד למעצמה הנשית האולטימטיבית

מאת: מירון קרני, מיכל בן-ארי

צ` זה צורות גיאומטריות

נמאס לכן משמלות שחורות קטנות וחסרות השראה? עייפתן מהלוק הפרחוני המצועצע משהו..? מחפשות קצת ריגושים במלתחה שלכן? גם אנחנו. זה הזמן לנסות משהו... מרובע יותר.

מאת: מירון קרני, מיכל בן-ארי