25/06/2012 09:271133

בגדי ים 2012 – דמיון ללא גבולות

 

מגזין אופנה  Fn1  ממשיך את סדרת סקירות וידאו של אופנת 2012 והפעם אנו נדבר על בגד הפופולארי ביותר בקיץ הישראלי – בגד הים.

בעונת קיץ 2012 כל בגדי ים הם אקטואליים ואופנתיים – גם ביקיני, גם שלמים וגם מופרדים.

ביקיני. שני הדגמים הפופולאריים ביותר העונה הם בגדי ים בסגנון רטרו ובגדי ים חשופים מאוד. כדי לקבל את אפקט הוינטז` המעצבים משתמשים בהדפסים קלאסיים כמו נקודות, פסים והדפסים "ימיים". בגדי ים ביקיני יכולים להיות הן חד גוניים והן צבעוניים, הכל תלוי בטעמה האישי של האישה.

בגד ים מופרד הוא סוג של בגד ים ביקיני רק שהחלק העליון והתחתון לא באים בסט, והוא מורכב בעצם מחלקים שונים בהתאם למצב הרוח ורצון הרגעי. לא תהיה שום בעיה להתאים כמה סטים כאלו מבין המבחר הרב של המותגים מפורסמים כמו גוטקס, אוברזון, פלפל טורקיז, קוברה ואפרודיטה.

בגדי ים שלמים – העונה עומדים לרשותנו דגמים עם מחשופים אסימטריים, בגדי ים עשויים תחרה, דגמים עם בטן חשופה או כאלו ששלמים לגמרי.

אין שום הגבלה מבחינת הצבעים או ההדפסים – ציורים שונים, נקודות, פסים קטנים וגדולים, הדפסי פרחים ופירות.

אם אתן רוצות לבלוט בין ההמון תוכלו לבחור בגד ים עם ציציות או סרטי קישוט למיניהם.

מונוקיני – השנה המעצבים החליטו להיות ברורים למדיי ויצרו דגמי מונוקיני שחושפים את הגוף בצורה מקסימלית.

מונוקיני 2012 – אלו הם דגמים אלגנטיים עם כמה שפחות קישוטים – כל הדגשים נעשו על ההדפסים וצורת הבד. שימו לב לדגמים סרוגים, דגמים עם ציציות או עם קליעת שרוכים מסובכת.

ניתן להשלים את הלבוש הימי עם אביזרים שונים, תכשיטים מסיביים, סיכות ראש, סרטים ופפיונים שכה אופנתיים בעונת קיץ 2012.

אופנת החוף זה לא רק בגדי ים. כאן באתר  Fn1  דיברנו רבות על שמלות חוף ופריאו, מכנסיים ארוכים וקצרים וגם נעליים. כובעים שונים עם שוליים רחבים עשויים קש, פשתן וחומר ריפוד מיוחד בסגנון הרטרו הם פריט חובה כשמדובר באופנת חוף של קיץ 2012.  הצבעים האופנתיים ביותר הם כחול בוהק, אדום, לבן והדפסי פסים למיניהם. אנו ממליצים לכן לבחור תיק בגוון דומה ונדבר עלייהם עכשיו בהרחבה.

תיקים. תיקי חוף הים של שנת 2012 אלו הם תיקים עם הדגש על הנושא הימי, עשויים מקש או חומר ריפוד מיוחד. אלו הם תיקים גדולים אך יחד עם זאת קלים יחסית. ניתן גם להוסיף קישוט בצורת קונכייה, קשרים, חרוזים או עוגן. גם תיקים שקופים או תיקים סרוגים חד גוניים בצבעים זוהרים יהיו מאוד אופנתיים העונה.

וכמובן אין לשכוח את האביזר החשוב ביותר בקיץ 2012  - משקפי שמש. על משקפי שמש האופנתיים לשנת 2012 תקבלו בקרוב סקירת וידאו מיוחדת.

לסיום אנו מצעים לכן לצפות בסרט וידאו עם תצוגה של דגמי בגדי הים האופנתיים לשנת 2012.

 

מאת: אנג`לינה באך 

דירוג:
12345
קולות: 133
ספרו לחברים:
שרה26, June, 2012

סופר