28/06/2012 06:381212

קולקציה חדשה מבית דני מזרחי

 

שמלות ערב הן חולשתה של כל אישה, הרי בשמלה כזו סוף סוף תוכלי להרגיש נסיכה אמיתית! כאן בארץ, הנשים הישראליות היפות יכולות ליהנות מעבודותיו של מעצב ידוע דני מזרחי שהשיק השנה קולקציה חדשה של שמלות ערב ושמלות כלה לעונת אביב – קיץ 2012.

הידור ואלגנטיות

דני מזרחי השיק כמו תמיד קולקציה מעודנת ונשית של שמלות אלגנטיות. בדי משי וסטן הזורמים מסוגלים לא רק להדגיש את היתרונות אלא גם להסתיר את חסרונותיו של הגוף.

 

 

גזרות מדהימות, קוים עדינים, דגש על המותניים ועל המחשוף, צבעים מונוכרומטים והמקסי האופנתי – אלו הם המאפיינים העיקריים של הקולקציה החדשה של מזרחי. הפרופורציות המדוייקות והגזרות הפשוטות והאציליות נראות פשוט נפלא.

קלאסיקה לצד מזרח

לבן, אדום וסגול על כל גווניהם אלו הם הצבעים העיקריים של הקולקציה החדשה. כאשר הוא מקבל השראה משנות 20-40, הצליח מזרחי לשלב ביצירותיו את הרומנטיות הקלאסית והחושניות עם צבעוניות מזרחית שאופיינית כל כך למעצב הישראלי.

הדובדבן שבקצפת הם התכשיטים – כסף מהודר ופנינים בוהקות מדגישים את הפשטות היפה של השמלות.

מזרחי שתמיד אקטואלי

הפנים שמציגים לנו את הקולקציה החדשה הן פניה של ילידת פולין קסייה סבון. למרות הקולקציה המדהימה החדשה קשה לשכוח את הקולקציה המדהימה לא פחות של שנת 2011, אותה הציגה אירינה שייק, במיוחד שהדפסי אקוורל זוהרים והדפסים  מנומרים אקטואליים מאוד גם העונה.

 

באשר בנוגע לשמלות כלה- גם כאן דני לא מפגר אחרי טרנדים עולמיים של אופנת כלות: גיפיור, תחרה, וולנים רבים ופריטי רטרו באו לידי ביטוי בצורה מושלמת בשמלות המדהימות של המעצב.

 

אז תהיו יפות, בנות הישראליות!

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 212
ספרו לחברים:
מירי05, May, 2013

עיצובים יפים