30/04/2012 09:562101

שינוי צבע אביבי

 

לעתים קרובות נמאס לנשים מצבע השיער שלהן אבל הן פוחדות לעשות שינוי קרדינלי. והאמת שגם אין בזה צורך: כדי לשנות את המראה הכללי מספיק לשנות רק במקצת את הגוון השיער הרגיל. כדי לדעת מהן מגמות האופנה בעולם צבע השיער אנו ממליצים לכן לשים לב לכוכבות שעשו את השינוי המיוחל.

ג`ינג`ית פרועה

ג`סיקה צ`יסטן עייפה מצבע שיערה הישן אבל לא עזרה אומץ לוותר לגמרי על הצבע הג`ינג`י. היא צבעה את שיערה בבלונד נחושתי וכך הפכה את הגוון הרגיל לבהיר, עליז ושובב יותר. צבע זה מתאים באופן מושלם לימי הקיץ המתקרבים.

ברבי בלונדינית

בלונדיניות הן האחרונות שצריכות להתלונן – צבע שיערן משאיר להן מרחב רב לשינוים ובמקרה של אי הצלחה תמיד ניתן לחזור במהרה לגוון המוכר. אבל אם בא לכן לרענן את התסרוקת אתן יכולות לקחת דוגמאמקלואי מורץ – היא הוסיפה לצבע הבלונד הרגיל שלה כמה פסים בוורוד בהיר והפכה לברבי אמיתית. אבל אם אתן לא רוצות להזיק לשיערכן תוכלו להשתמש בתוספות שיער צבעוניות במגוון רב של צבעים שכל הוליווד עכשיו משתגעת מהם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ברונטית חמה

לפעמים השיער הכהה הופך את הפנים לשטוחות מדיי. אבל אם אינכן מסוגלות לוותר על הצבע הכהה כדאי לכן לנסות את טכניקת "דגרדה" החדשה בה מבהירים את השיער שקרובות לפנים ואת הקצוות. זה מעניק לשיער את הנפח הנדרש, הופך את הפנים לברורות יותר וגם מרענן את המראה הכללי בלי לחולל שינוים דרסטיים.

צמה שטנית בהירה

בעלות השיער השטני הבהיר מתלוננות שהוא אינו מודגש מספיק. אך למרבה הפלא אין הרבה צבעים שמתאימים לנשים אלו פרט לצבע הטבעי המאוס. כדי להעניק למראה הכללי את הזוהר הנדרש מומלץ לעשות גוונים. הערבוב של גוונים שונים עם הצבע הטבעי מעניק לשיער נפח נפלא ומעשיר את המראה הכללי. אליזבט אולסן למשל נראית פשוט נפלא עם הגוונים החדשים שלה.

והכי חשוב: אל תחששו לנסות וזכרו שצבעים חד גוונים כבר מזמן לא באופנה. ערבבו, העיזו, צרו ותהפכו באביב הזה ליפיפיות אמיתיות!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 101
ספרו לחברים:
לינור30, April, 2012

האמת לקיץ מתאים בלונד.. נראה מאוד נחמד

סקסי30, April, 2012

בלונד וצבע עור שזוף הכי מדהים 3>