11/11/2012 10:31083

קרח קוסמטי – תקפיאו את נעוריכן!

 

מאז ומתמיד נשים ידעו על סגולותיהם של המים הקרים.  בעזרת מקלחת של מים קרים שמרו הנשים על שדיים יפיםועור קורן ועם קוביות הקרח ניגבו את הפנים. כן, כן, בעזרת הקרח תוכלו להקפיא את נעוריכן ולהיראות צעירות לנצח!

קור מופלא

ההשפעה של הקור על העור פשוטה מאוד אך יחד עם זאת יעילה ביותר: ברגע שהקרח נוגע בעור כלי דם שטחיים מתכווצים ואילו כלי דם פנימיים מתרחבים ולאחר מכן קורה תהליך הפוך. כל זה מזרז את החידוש של תאי העור ומעכב את תהליך ההזדקנות.

שימוש סדיר בקרח משפר את צבע העור שהופך לרענן וחלק יותר, מפחית קמטים ומאזן את הפעילות של בלוטות שומן. בנוסף קרח גם מפחית את הנפיחות ואת העיגולים השחורים מתחת לעיניים.

תוספות טובות

אפשר בהחלט לעבור על עור הפנים עם קוביות קרח רגילות אבל הרבה יותר טוב להכין קרח קוסמטי מיוחד כדי להגיע לתוצאות טובות יותר. אם תוסיפו לקרח תמצית צמחים או מיצי פירות תוכלו לא רק לשפר את זרימת הדם אלא גם להאזין את העור שלכן במרכיבים חיוניים.

kosmeticheskiy_led_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדי לטפל בעור יבש תוכלו להוסיף לקרח תמצית של לחך, עוזרד,  שורש שינן או מיץ ענבים, קיווי ומלפפון.

עבור עור שמן כדאי לבחור בקמומיל, מרווה, פרע וולריאן. כדי לצמצם נקבוביות תוכלו להוסיף לקרח מיץ אוכמניות, חמוציות, לימון או פרחי טיליה.

אם אתן רוצות לרענן את העור תוכלו להיעזר במיץ גזר, חליטת עלי ורדים, מנטה או פטרוזיליה.

עיסוי קפוא

אל תשכחו שעבור קרח קוסמטי יש לבחור רק מים מסוננים! אם לא בא לכן להתעסק בהכנת קרח קוסמטי בבית תוכלו לקנות קרח מוכן עם תוספות שונות בבתי מרקחת.

זכרו שאחרי עיסוי קרח אין לנגב את העור עם מגבת אלא לתת לו להתייבש לבד. יש לחזור על הטיפול בבוקר ובערב, לפחות כשעה לפני שאתן יוצאות מהבית ואל תשכחו למרוח קרם לחות לאחר הטיפול.

השארו צעירות לנצח!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה. 

דירוג:
12345
קולות: 83
ספרו לחברים: