06/08/2012 22:47090

פדיקור אופנתי של הקיץ: כל צבעי הקיץ על ציפורנייך

 

פדיקור קיצי הפך כבר מזמן לאחד מטיפולי יופי המקובלים. נעליים פתוחות, ביקור בחוף הים והליכה יחפה לא אמורים לפגוע בטיפוח וביופי רגליכן.

הטיפול הקיצי של כפות הרגליים אמור להיות עשיר יותר מאשר בעונות אחרות. אם לא תקפידו על כללים בסיסיים כבר אחרי שבועיים כפות רגליכן יהיו "מקושטות" ביבלות, סדקים, עור כהה סביב ציפורניים ואפילו פטרייה. כדי שזה לא יקרה אל תתעצלו לעשות פדיקור – באופן עצמאי או במכון יופי. כאן אספנו בשבילכן את העצות הבסיסיות של רופאי עור ופדיקוריסטים מומחים.

Depositphotos_4287230_S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עייפות. אפילו בנעליים הכי נוחות הרגליים שלנו מתעייפות. כדי להפחית את העומס על הרגליים השתמשו בכריות ריכוך מיוחדות, אותן מדביקים על המדרסים.

ריכוך ולחות. אפילו אם אתן עושות פדיקור לעתים תכופות הרגליים זקוקות לטיפוח יומיומי, במיוחד בימי הקיץ. הטיפול הביתי הינו פשוט למדיי – כל יום אחרי מקלחת יש למרוח על הרגליים קרם לחות, פעם בשבוע לסלק את העור המיותר סביב ציפורניים בעזרת קרם מיוחד וכל בוקר להשתמש בדאודורנט לרגליים.

Depositphotos_5052152_S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פדיקור. פדיקור עצמו אינו רק צביעת ציפורניים אלא מכלול של טיפולים: ניקוי של עור כף הרגל, סילוק הקוטיקולה, עיסוי ורק בסוף לק. פדיקור בימי הקיץ לא רק יתרום למראה המטופח של רגליכן אלא גם יגן עליהן בפני סדקים, יבלות וצרות אחרות.

 

Depositphotos_2220729_S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לגבי עונת הקיץ 2012 אנו רואים שלק עם אפקט סדקים ופרנץ` עדיין נשארים באופנה יחד עם לקים חד גוניים. הגוונים של כלניות, סיגליות וגרניום הם האופנתיים במיוחד ואילו ציורים למיניהם אינם טרנדיים כלל. כמה שטבעי יותר כך טוב יותר – זה נכון לגבי כל תחומי האופנה.

 

 

מפורסם באתר  Fn1, הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 90
ספרו לחברים: