03/12/2012 12:08094

עצות קוסמטיקאים – טיפוח של עור מסביב לעיניים

 

לעתים אנו ממש לא מרוצותמהמראה שלנו בבוקר בגלל העיגולים השחורים מסביב לעיניים שהופיעו כאילו משום מקום. כל אחת מכן נתקלה בבעיה הזו לפחות פעם בחיים. אנו חושבות שזה קורה בגלל זיהום האוויר, חוסר שעות שינה או עבודה מסביב לשעון. העניין הוא שבמקום לחפש אשמים צריך לחשוב איך לטפל ולהתגבר על הבעיה.

העיגולים השחורים מתחת לעיניים מופיעים לא רק בגלל העייפות. הסיבה העיקרית היא עור דק מסביב לעיניים והמוגלובין נמוך. המוגלובין אחראי על הצבע האדום של הדם שלנו. כאשר הדם לא מחומצן מספיק בגלל המוגלובין נמוך הוא "נתקע" בכלי הדם מתחת לעיניים ומשתקף דרך העור.

בדרך כלל אנו בעצמנו גורמות לעיגולים שחורים מתחת לעיניים. אתן שייכות לקבוצת סיכון אם:

·        אתן מעשנות במהלך היום או נמצאות במקום בו מעשנים.  את העשן המלא בניקוטין מסוכן לא ניתן לנטרל גם ע"י מערכת אוורור משוכללת ביותר.

·        אתן הולכות לישון אחרי חצות וישנות פחות משמונה שעות. אפילו מרפאים עתיקים היו משוכנעים ששינה עד שעה 12 בלילה היא הטובה ביותר. הרופאים המודרניים מסכימים עם הטענה הזו ומשווים שעה אחת של שינה לפני חצות לשעתיים של שינה לאחר שעה 12 בלילה.

·        אתן לא מטפחות נכון את העור מסביב לעיניים: משתמשות בקרם רק מידי פעם, מסירות איפור ע"י רחצת פנים עם מים וסבון רגיל ולא מקפידות לטפח את העור מסביב לעיניים באופן מיוחד.

·        אתן אוהבות נרות ארומטיים או קטורת שאוויר צח מתקשה לחדור דרכם. חוסר של חימצון טוב הוא אחת הסיבות הנפוצות ביותר לעיגולים מתחת לעיניים.

·        כשאתן בוחרות משקפי שמש אתן שמות לב לשם המותג, מחיר ועיצוב ולא על אחוז ההגנה שהם מספקים.

temnie_krugi_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם גיליתן שיש לכן אפילו חצי מההרגלים "המגונים" הללו הגיע הזמן שתתחילו להיפטר מהם. הקוסמטיקאים טוענים שהעור מסביב לעיניים הוא המדד הטוב ביותר לגיל שלנו. ככל שתתחילו את הטיפוח של האיזור מוקדם יותר כך העור יהיה רענן וחלק יותר.

אנו יכולות להיעזר בכל הפיתוחים החדשים שנעשים במעבדות מכובדות. בדרך כלל חומרי טיפוח לעיניים קלים מאוד למריחה, מורכבים מחומרים איכותיים ולא כוללים אלכוהול או חומרי ריח מלאכותיים. לכן מה שנשאר לנו זה רק להתרגל שבמהלך הטיפוח בבוקר ובערב אנו צריכות למרוח גם מעט קרם מסביב לעיניים.

יש למרוח את הקרם באזור העצם בלבד ולא להתקרב לעין עצמה. כך תוכלו למנוע בצקות וגירוי של רירית.  יחד עם זאת ישנם קוסמטיקאים המשוכנעים שטיפוח עיניים פעמיים ביום אינו מספיק כלל והעור מסביב לעיניים זקוק ללחות מוגברת גם במהלך היום. כדי לפתור את הבעיה אתן יכולות למרוח את הקרם בבוקר ובערב, ואילו במהלך היום להשתמש בסטיק ג`ל עם גליל מיוחד.

איזה חומרי טיפוח לעיניים כדאי לבחור?

היום קיים בשוק מגוון רב של חומרי טיפוח לעיניים. הנה רק חלק מהם:

Melvita– קרם שמחזק את העור מסביב לעיניים.

הקרם הזה מיוצר על בסיס של מי תפוזים, קמומיל ודגנים שממריצים את העור, מעניקים לו את הלחות הדרושה ועוזרים להלחם בסימני עייפות ובעיגולים מתחת לעיניים.  הקרם כולל גם חוחובה ושמן משמשים המזינים את העור ומגנים עליו מפני יובש.

L`Occitane Angelica– סטיק ג`ל לעיניים

ג`ל הזה עובד כמו קוביית קרח. הוא מסיר את הבצקות ואת סימני העייפות ומחליק את  הקמטים הקטנים ביותר.

kosmeticheskiy_led_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Estee Lauder Stress Relief  - מסכה משקמת תוך 10 דקות

המסכההזו נועדה כדי להעניק עזרה ראשונה לעור מסביב לעיניים. היא עוזרת להתגבר על התוצאות של יום הבודה ממושך, לילה ללא שינה או טיסה ארוכה. המסכה באה בצורת רטיה שספוגה בחומר מיוחד שמסיר את סימני העייפות ומרגיע את העור מסביב לעיניים.  

Darphin Dark Circles Relief and Depuffing Eye Serum– סרום להסרת עיגולים שחורים

הקרם הזה מורכב מחומרים מרגיעים שעוזרים לעור עייף להשתקם. כתוצאה מהשימוש בקרם העור מסביב לעיניים הופך להיות חלק, בצקות יורדות והעיגולים השחורים נעלמים כלא היו.

Guerlain Super Aqua – Eye and Klorane

כשזמנכם קצר ניתן להשתמש בחומר מיוחד  Super Aqua – Eyeשנועדו להנקת לחות אינטנסיבית לעור העיניים. כאשר מאזן הלחות ישתפר מייד תוכלו לראות את התוצאה: העור יהיה חלק ורענן וכל הנפיחות תיעלם.

גם חומרי טיפוח של מותג צרפתי Klorane  עושים עבודה נהדרת. הם מורכבים בין היתר ממי ארניקה, קמומיל ודגניה שבזכותן העור נירגע והפך להיות פחות בצקתי.

בהוראת שימוש של חומרים האלו נאמר שיש למרוח אותם למשך 10 -20 דקות. יחד עם זאת הקוסמטיקאים ממליצי להשאיר אותם ללילה שלם. אם תעשו כך, בבוקר העיניים שלכן יהו זוהרות יותר מתמיד.

Thalgo Youthful Look Patch Mask– מסיכת רטיה

חומר זה עוזר במקרים של עור במצב סטרס ומוריד את תחושת העייפות כאילו עכשיו מצאתן את עצמכן על חוף הים ונשמתן את האוויר הצח. המסכה הזו כוללת תמצית של אצות ים אשר אין שום וויכוח בנוגע לתכונות הריפוי שלהן.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 94
ספרו לחברים: