19/12/2012 12:32089

סודות של האיפור החושני

 

מאז ומתמיד נשים השתמשו בכל מיני טריקים כדי למשוך את תשומת הלב הגברית. בעזרת האיפור כל בחורה יכולה להפוך את עיניה לגדולות יותר ואת שפתיה לחושניות יותר. איך עושים את זה? פשוט מאוד!

ארבעת המרכיבים של התדמית החושנית

מקובל לחשוב שעור זוהר, עיניים גדולות, סומק בריא ושפתיים מלאות הם ארבע אבני היסוד של התדמית החושנית. אבל אנחנו מציעים לכל הנשים בעלות שפתיים דקות ועיניים קטנות לא להתייאש, כוון שאפשר בקלות לשפר את המראה בעזרת איפור.

נתחיל מעור זוהר. מה שיגרום לעור להיות זוהר הוא חומר בשם היילטר. יש למרוח טיפה אחת של החומר על הסנטר, לאורך קו צמיחת השיער, לחיים ועל גשר האף.

vizag_7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניתן להגיע לסומק הטבעי באמצעים טבעיים ומספיק לשם כך לנהל אורח חיים בריא. אבל אפשר להשתמש גם במוצרים קוסמטיים. קחו צלליות בצבע ורוד – בז` שניתן למרוח אותן לא רק על העפעפיים אלא גם על לחיים. את הצלליות הללו ניתן לשלב עם אודם מט בגוונים טבעיים. השילוב הזה יגרום לכן להיראות טבעיות ורעננות.

עכשיו נעבור לעיניים. אם יש לכן עיניים גדולות השתדלו להימנע מצבעים ססגוניים או כהים כוון שהם רק מקטינים את העיניים. יש לכסות את העפעפיים עם בסיס מיוחד ששמים מתחת לצלליות או פודרה ומעל זה למרוח צלליות בצבעים טבעיים. לאחר מכן יש לטשטש את הצלליות לכוון הגבות.

doloy_6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדי ליצור שפתיים מלאות יש לקחת פודרה ברונזר, כאשר הגוון שלה צריך להיות כהה יותר מאשר גוון העור. את הפודרה יש למרוח מסביב לשפתיים עם מכחול דק. תשתדלו לא להגזים כדי שהקו הזה לא יהיה בולט מדי. לאחר מכן שימו על השפתיים גלוס בצבע אלמוגים, אפרסק או זהוב עם אפקט רטוב.

אתן רואות כמה קל ליצור איפור חושני?!

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 89
ספרו לחברים: