17/12/2012 10:03099

מסקרה צבעונית: הוראות שימוש

 

אחד המוצרים היותר חשובים בתיק האיפור היא מסקרה צבעונית, אבל חשוב מאוד לדעת להשתמש בה נכון. הנה כמה טיפים שיעזרו לכן ליצור שני סוגי איפור – רגיל וחגיגי בעזרת מסקרה צבעונית.

טיפ של מאפרים ליצירת איפור טבעי

כאשר מאפרים עושים איפור לדוגמניות המשתתפות בתצוגות אופנה הם משתמשים בטריק הבא: את הריסים העליונים הם מאפרים במסקרה שחורה ואילו את הריסים התחתונים במסקרה חומה. מה  זה נותן להם? מתקבל מראה טבעי יותר אך יחד עם זה מודגש ופתוח יותר. יתרה מזאת, המסקרה הצבעונית שבאה בניגוד עם צבע אחר עוזרת להדגיש את צבע העיניים.

מסקרה צבעונית ליצירת איפור ססגוני

אם אתן רוצות לעשות איפור עבור אירוע מיוחד כלשהו רצוי להשתמש במסקרה עם גוונים מטאליים או במסקרה בצבעים ססגוניים. מסקרה כזו תיראה יפה במהלך כל היום וגם בשילוב עם איפור אביבי וקיצי.

במהלך השימוש במסקרה צבעונית יתכן ותשימו לב שהיא לא מעניקה מראה ארוך לריסים כמו שקורה בשימוש במסקרה שחורה. אם אתן רוצות ליצור אפקט מאריך מרחו קודם כל מסקרה שחורה ורק מעליה מסקרה צבעונית כאשר אתן משאירות מעט מהשורש השחור.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמה כללים לשימוש נכון במסקרה צבעונית

ניתן ליצור איפור במראה טבעי אם תשתמשו במסקרה צבעונית עבור ריסים תחתונים בלבד. הגוון של המסקרה צריך להיות מנוגד לגוון עיניים. את הריסים העליונים יש לצבוע במסקרה שחורה .

כדי ליצור מראה זוהר ומודגש יש למרוח את המסקרה בשתי שכבות. השכבה התחתונה, הכהה יותר נועדה להאריך את הריסים. את השכבה השנייה מורחים רק על קצות הריסים כדי ליצור מראה זוהר וססגוני יותר.

גוונים של מסקרה צבעונית וצבע עיניים

יש לבחור את צבע המסקרה בהתאם לצבע העיניים. העיניים יהיו מודגשות יותר אם תשתמשו בצבעי מסקרה מנוגדים. אם יש לכן עיניים חומות תוכלו להשתמש במסקרה סגולה, כחולה או וורודה ואילו עבור עיניים כחולות תוכלו לבחור במסקרה שחורה או זהובה.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 99
ספרו לחברים: