27/08/2012 09:32080

מהו הסוד של שיזוף עצמי?

 

מצד אחד, בארץ שלנו אין שום בעיה לקבל שיזוף יפה בדרך הטבעית. מצד שני, ממש לא לכולם יש זמן להגיע לחוף ולהתפנק תחת שמש מלטפת של בוקר. זאת הסיבה שאצל רובנו השיזוף הוא "חלקי" – רגליים וידיים כהות ובטן, גב וחזה בהירים. זה בדיוק הזמן להיעזר בשיזוף עצמי!

מהו שיזוף עצמי?

כמובן שניתן לקבל שיזוף יפה בעזרת מיטת שיזוף תוך דקות ספורות. הבעיה היא שזה ממש לא בריא, להבדיל משיזוף עצמי. יתרהמזאת, רופאים אונקולוגים ממליצים על שיזוף עצמי לנשים שאסור להן בשום פנים ואופן להיחשף לשמש.

shutterstock_103307207

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נשים רבות לא אוהבות שיזוף עצמי, אבל זה רק בגלל שהן לא יודעות להשתמש בו נכון. התלונות העיקריות הן על כך שהשיזוף מהשפופרת "צהוב" מדיי, מלכלך את הבגדים, אינו אחיד וכו`. בואו נראה למה זה יוצא ככה.

לא להתבלבל בין צבע לשיזוף עצמי

אסור בשום פנים ואופן להתבלבל בין צבע לשיזוף לבין שיזוף עצמי. הראשון הוא צבע עם כל המשתמע מכך, ולמרות התוצאה המיידית הוא לא נראה טבעי ומשאיר סימנים על הבגדים. שיזוף עצמי זה דבר שונה לגמרי – הוא עושה תגובה כימית עם העור והעור מקבל את הגוון שהיה מקבל אותו לו היה זה שיזוף טבעי.

shutterstock_73547338

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דבר שני שחשוב לזכור – שיזוף עצמי לעולם לא ייתן לכן צבע כהה מהשימוש הראשון וזה בהחלט יתרון, כי אף אחת לא רוצה להיראות כמו גדר שצבעו זה עתה. את השיזוף העצמי יש למרוח על העור במשך שלושה ימים ברציפות – ביום הראשון התוצאה תהיה בקושי נראית לעין, ביום השני הצבע כבר יהיה מעט יותר כהה וביום השלישי עורכן יקבל גוון ברונזה יפה.

הוראות שימוש

כדי שהצבע לא יהיה כהה מדיי זכרו שביום אחד מותר למרוח רק שכבה אחת. אם תנסו למרוח כמה שכבות, אחת אחרי השנייה תיתכן תגובה לא צפויה של העור.

shutterstock_63840868

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדי שהחומר יימרח חלק ובאופן שווה חשוב להקפיד על כמה כללים. קודם כל חייבים לעשות לפני כן אמבטיה או מקלחת חמה ולקרצף את העור עם ספוג ופילינג גוף.

shutterstock_104458922

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לאחר מכן חייבים להתייבש באופן טבעי בלי לנגב את העור במגבת. אחרי הייבוש יש למרוח קרם גוף שומני. הוא לא יפריע לשיזוף עצמי, אלא להפך, יעזור לחומר להימרח באופן אחיד על כל הגוף.

 

אחרי שמרחתן חומר לשיזוף עצמי עדיף במשך חצי שעה לא לשכב ולא לעשות כלום. זהו, מעכשיו הכונו לקבל מחמאות!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה. 

דירוג:
12345
קולות: 80
ספרו לחברים: