30/07/2013 12:400100

מדור היופי: מאירי עיניים

נתחיל בוידוי אני לא יודעת למרוח אייליינר, מעולם לא ידעתי ולכן הייתי מאוד סקפטית כשחברה טובה אמרה לי שהטוש ליינר החדש של life הוא זה שיפתור לי את הבעיה. האמת, היא צדקה.


ובאמת, אתם כבר מכירים אותי לא מכבר ויודעים שאני לא עושה לאף אחד הנחות. תשמעו, הטוש החדש הזה לא רק שמצליח לעשות קו ליינר ישר על העפעף, הוא גם מתייבש במהירות ולא נמרח גם בידיים שאינן מיומנות באיפור. ללא ספק המצאת המאה, ובמיוחד כשמדובר בשבעים אחוזי לחות בחוץ. מחירו 59 ₪, וניתן להשיגו בסופרפארם.

 

מסקרה לעומת אייליינר היתה מאז ומעולם חברתי הטובה ביותר, אני מודה ומתוודה שהיו תקופות בחיי שהייתי ישנה איתה רק כדי להתעורר עם ריסי מניפה, אבל עיזבו...זה כבר וידוי ששייך למדור אחר. אני מאוד אוהבת מסקרות אך לא את כולן ומשתדלת תמיד לבחור את אלו שעוזרות לריסים לפרוח ולהפתח, שהיא לא נדבקת ומשאירה גושים ושאכן מותירה אפקט לאחר מריחה קלה. בדקתי אמש את המסקרה החדשה גם כן של life חברה שאני מאוד אוהבת את מוצריה הנגישים, האיכותיים והמתאימים לכל כי, ושוב לא התאכזבתי. תוצאה קלה, מריחה מושלמת, אחלה מסקרה במחיר שווה לכל נפש. 89.90 ₪.. באמת כל הכבוד לכם שם בלייף.

דירוג:
12345
קולות: 100
ספרו לחברים: