09/04/2013 13:31071

כמו כפפה - סיקורי קרמים

 

מאת: טליה לוין

 

דר` עור אחת מחברות הדרמו קוסמטיקה המובילות, יצאה בליין מוצרים חדש וזוהי סיבה מספיק טובה לבחון על שום מה ולמה  

המוצר הנבדק- קרם יום נגד קמטים:

 

 

דוקטור עור, מותג הדרמו – קוסמטיקה בפיתוח של רופאי עור מציג את Super Alpha Day Cream- מסדרת AGE COMPLEX, קרם יום פעיל אשר פותח במיוחד כנגד סימני ההזדקנות של העור. מעניק לחות מוגברת לשעות ארוכות והגנה מפני החשיפה לשמש (16SPF). . נאמר גם כי למוצרים ישנו ערך מוסף הבא גם בגזרת המחיר הלא גבוה אותו הלקוחה משלמת במיוחד כשמדובר במוצרים עם מרכיבים פעילים.

דבר הנסיינית: לאחר שימוש בן שבוע ניכר שיפור במגע העור, בלחות שעמדה היטב בימי החמסין האחרונים. והכי חשוב המחיר: 142 ₪ לאריזת קרם בת 50 מ"ל.

עוד בסדרה: דאודורנט, סרום ומסנן קרינה עם 30 spf הנספג מיידית בעור ואינו משאיר תחושת שמנוניות מעיקה.

 

 

המותג נטרוג`ינה חוגג בימים אלה 40 שנה להצלחה, וזוהי סיבה מספיק טובה כדי לבדוק את אחד ממוצרי הדגל הכל כך ראויים של החברה. קרם

ידיים במהדורה חדשה ל"סדרה הנורבגית".

 

הנוסחה הנורווגית אשר פותחה על ידי עמנואל סטורלוף, בלעדית למותג והוכחה קלינית כמעניקה לחות פעילה ל-24 שעות של לחות ורכות מתמשכת גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים- הקרם חודר ל 10 שכבות לתוך העור. כוחה של הנוסחה, טמונה בהענקת תחושת לחות, רכות וגמישות מיידית לעור הידיים ללא תחושת דביקות- תחושת מעין "חבישה נעימה לעור".

דבר הנסיינית: להבדיל מקרם ידיים אחר בעל מקדמי לחות גבוהים, לא נותרת בידיים תחושה שמנונית ומעיקה , וניתן בהחלט לפתוח בקבוקי לק לאחר מכן מבלי להחליק.

מחיר מומלץ לצרכן 35 ₪. כדאי לחפש את המבצעים.

דירוג:
12345
קולות: 71
ספרו לחברים: