02/06/2013 12:40

טיפוח העור לקיץ

מים אלה של סוף האביב ותחילתו של הקיץ, מסמלים אולי את התקופה הרגישה ביותר של האיבר הכי גדול בגופנו - העור. היובש האביבי, הלובן החורפי, החשיפות הראשונות לשמש הצורבת והתקפי האלרגיה האביביים של רבים מאיתנו, גורמים לעורנו להיות רגיש יותר ולפתח בקלות יתר אדמומיות, פריחה וגרד מעיק ומציק.

 

אנטי גרד-

לשם כך יש להשתמש במוצרים דרמו קוסמטים אשר מיועדים לטיפול בבעיות רגישות שכאלו, רובם אגב מתאימים לשימוש גם לילדים.

 

הפעם אני רוצה להמליץ לכם על המוצרים המיוחדים של דר` פישר מסדרת "ג`נסיס" בשם סבו רייט. מדובר בסדרת תכשירים המעניקה הגנה מלאה לעור הרגיש, המווסת את רמת הלחות והחלב בעור ומונעת גירויים. קרם היום הקרם הנבדק, מיועד במיוחד לאותם אזורים רגישים הנוטים לאלרגיה ואדמומיות בצידי האף, הגבות, המצח והאוזניים. מומלץ.

 

איפור רגיש


ואם כבר בהיפו אלרגיה עסקינן, אני שמחה להציג בפניכם את מותג האיפור המינרלי GAYA , שאינו מכיל בתוכו טלק, חומרים משמרים, פראבנים (שכבר דיברנו עליהם רעות במדורים הקודמים) או חומרים כימיים. בשנה האחרונה טרנד האיפור המינרלי תופס תאוצה, מתוך מודעות של נשים להפחית כמה שניתן את השימוש במוצרים המכילים כימיקלים, וגם מתוך מענה המאפשר גם לנשים בעלות עור רגיש ועדין או בעל בעיה מסויימת, להשתמש באופן בטוח ואיפור.

בין המוצרים גם מי פנים, חלב פנים ומוצרי טיפוח משלימים. מי הפנים שבתמונה הם בעלי רכיבים היפו אלרגים ואנטי בקטריאליים המנטרלים חומציות, ושומרים על נקבוביות נקיות.