01/05/2012 08:23069

זיגוג על הראש

 

כל אישה חולמת על שיער יפה ומבריק, והיום  ניתן להשיג תוצאה זו ע"י טיפול קוסמטי פשוט. זיגוג השיער – הוא בעצם ציפוי של השיער ע"י שכבה דקיקה של סרמידים שיבטיח לשיערכן ברק שאין כמותו.

אז איך זה קורה?

ציפוי בלתי ניראה שנותר כתוצאה מהזיגוג לא רק מיישר את השיער ונועל אותו, אלא גם כאילו מעבה כל שיערה ומרים אותה מעט באזור השורש. כתוצאה מכך השיער ניראה מלא יותר ובעל נפח גדול יותר. אפשר לזגג את השיער לכל אורכו או רק בקצוות בהתאם לרצונך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני פעולת הזיגוג שוטפים את השיער עם שמפו, מייבשים מעט ולאחר מכן מורחים על השיער תערובת מיוחדת. במהלך הטיפול ניתן לזגג את השיער כמה וכמה פעמים עד שמגיעים לכיסוי אחיד וחלק. הזיגוג לא נספג יתר על המידה והשיער לוקח בדיוק את הכמות לה הוא זקוק.

 

 

 

 

ברק מדהים

הטיפול בזיגוג אינו מזיק כלל לשיער אך גם אין לו תכונות טיפוליות. הציפוי הדק יכול אומנם להגן על השיער בפני התפצלות וקרני השמש המזיקים , אבל הפעולה העיקרית שלו היא דקורטיבית ולא טיפולית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בנוסף לכך שהזיגוג הופך את השיער לחלק ומבריק מאוד הוא גם מגן על הצבע השיער שלא ירד ולא ישתף כל עוד השיער מצופה בזיגוג.

 

 

 

הציפוי נשאר על השיער כחודש ימים ולאחר מכן מתחיל להישטף עם השמפו, ואורך חייו של הציפוי תלוי בתדירות החפיפות. ניתן לחזור על הזיגוג בכל רגע שתרצו ואין שום הגבלה על מספר טיפולים שניתן לעשות.

מחיר טוב – תוצאות מעולות

בגדול אפשר להגיד שהציפוי של השיער עם הזיגוג דומה מאוד לטיפול בלמינציה, אבל בניגוד ללמינציה אינו עמוק כל כך. היתרון העיקרי שלו זה המחיר – בערך פי כמה יותר זול.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

העלות של הטיפול תלויה באורך ומבנה השיער: שיער אוורירי יותר סופג כמות יותר גדולה של החומר ובכך מעלה את עלות הטיפול. אבל בכל אופן זהו טיפול הזול מבין כל הטיפולים הקוסמטיים שנועדו לשפר את המראה של השיער.

לכן אם אתן רוצות להשיג מראה שיער מרהיב תוך השקעת זמן וכסף סבירה, אתן יכולות כבר עכשיו לפנות לאחת המספרות בארץ.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה. 

דירוג:
12345
קולות: 69
ספרו לחברים: