05/09/2012 10:14085

הכל על הסרת שיער: כל העולם לרגלייך

 

למרות שמראה "טבעי" ממש לא אופנתי בימינו, נשים רבות יודעות מעט מאוד על שיטות להסרת שיער. רבות מהן ממשיכות להשתמש בסכין גילוח ומתעלמות מחידושים אחרונים בעולם הטיפוח. זה הזמן לסתום את כל החורים בהשכלה.

דפילציה

חשוב לדעת שאפילציה ודפילציה זה שני דברים שונים. דפילציה היא מכלול של כל השיטות להסרת שיער אשר לא מערבות את שורש השיער – גילוח, קרמים, שעווה. החיסרון הוא שכל השיטות האלו הן קצרות תווך והשיער שגדל מחדש הינו עבה, קשה ובולט יותר מזה שיהיה לפני הטיפול. אומנם תקבלו רגליים מושלמות ליומיים ראשונים, אבל לאחר מכן תצטרכו לחזור על הפעולה שוב ושוב.

אפילציה חשמלית

אפילציה היא שיטה אחרת לגמרי. במהלך אפילציה חשמלית זרם חשמלי מכוון לשורש השיער והורס אותו. למרות שהטיפול יעיל וארוך תווך תצטרכו בכל זאת לחזור עליו מפעם לפעם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פוטו אפילציה

פוטו אפילציה הוא הטיפול החדשני ביותר להסרת השיער, שבמהלכו שורש השיער נהרס בעזרת הבזק עוצמתי של אנרגיית אור. היתרון הגדול הוא שהטיפול אינו כואב ונטול תופעות לוואי, אבל כדי להגיע לתוצאה מושלמת תצטרכו לחזור עליו מספר פעמים. חוץ מזה הטיפול יעיל רק במקרה של שיער כהה ולא עובד כלל על שיער בהיר.

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר תפטור לכן את הבעיה לתקופה ארוכה מאוד. זוהי שיטה שמוכרת בכל מכוני היופי והפכה לפופולארית ביותר בקרב נשים רבות. החיסרון הוא שכדי להגיע לתוצאה תצטרכו לעשות מספר טיפולים. בנוסף, לא ברור כמה פעמים תצטרכו לחזור על הפעולה היקרה, כוון שההשפעה שלה הינה אינדיבידואלית ביותר.

בעצם כל אישה יכולה לבחור בשיטה המתאימה לה אם עוד לא החלטתן מה אתן מעדיפות, אנחנו ממליצים לכן ללכת בכיוון של אפילציה לתווך ארוך ואילו את הדפילציה להשאיר למקרי חירום בלבד.

שיהיו לכן לרגליים חלקות כמשי!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 85
ספרו לחברים: