16/05/2013 13:20

בוטוקס אאוט

מאת: טליה לוין

אני מניחה שכל מי שתקרא את הכתבה הבאה תצקצק בלשונה ותאמר לעצמה "זה לא יכול להיות". אך מכיוון שעוד כשייסדתי את המדור הזה התחייבתי לכתוב רק על דברים שעוברים את מבחן הנייסניות או את עורי הפרטי, והראו תוצאות כלשהן גם אם קלות במיוחד, אני מבטיחה לכן שוב שכל מילה היא אמת.

 

תראו, אני עדיין לא בגיל המעבר, אך באמצע שנות השלושים שלי שנים בהן אני מידי פעם מקבלת את ההערה: "אז אולי תתחילי להזריק פה ושם". כמי שמפחדת מזריקות, בדיקות דם, ודיקור סיני אני משתדלת למצוא כל תחליף שהוא לעור חלק שיעזור לי כשאני מופיעה בטלוויזיה או מצטלמת בעיתון, ולו רק כדי להמנע מהדקירה.

אז הנה כמה מוצרים אחרונים שבתחילה גרמו לי להרים גבה מספק, ואחר כך מהפתעה מוחלטת.

 

 

Iconix - תזכרו את השם!

 


המוצרים החדשים של החברה הישראלית  פותחו כדי למנוע מאיתנו להתמכר ליותר מידי קרמים, ולקבל מקסימום תוצאות במינימום מאמץ. המוצרים מבוססים על פיתוח של עשור במעבדות ביו טכנולוגיה שנועדו להגיע לתוצאות כמעט מושלמות בטיפול בשמירה על העור ובהצערתו. המוצרים מכילים סרום, קרמים ותחליבי ניקוי אך מה שתפס את עיני במיוחד היה:

קרם לילה משקם בעל פפטיד רב מימדי לטיפול כולל בקולגן-

מיועד לעור הפנים, העיניים והצוואר. לשיקום והרגעת העור במהלך הלילה, פועל להפחתת קמטים קיימים ומונע היווצרות חדשים. יעיל במניעת הצטברות של "שקיות" כהות מסביב לעיניים. האפקט של הקרם נועד "לשתק" קלות או יותר נכון להרגיע את שרירי הפנים שנוטים לעבוד קשה במשך היום, ולו רק בשעות הלילה מה שתורם למניעה של היווצרות קמטוטי הבעה חדשים גם אם עובר עלינו לילה ללא שינה. הקולגן הידוע כחומר ממלא ועשיר בלחות המונע היווצרות של קמטוטים חדשים מוגש כאן בשפע, ואין ספק כי מדובר בקרם הלילה האפקטיבי ביותר שנתקלתי בו לאחרונה. לא זול 500 ₪, אך שווה כל שקל. ניתן להשיג באתר האינטרנט של החברה www.iconix.co.il

 

 

Peroly סוד היופי של כוכבות הוליווד

 


המוצר הבא גרם לאמא שלי לעצור את הנשימה לכמה רגעים. מדובר בסרום אשר מבצע מתיחה זמנית ל 10 שעות של קמטוטים וקמטים באורח פלא. נכון, אין מדובר במשהו קבוע, אך אני מוכנה להשבע לכן בכל היקר לי שהקרם מצליח להעלים קמטי הבעה לפרק זמן קצר שמתאים בדיוק לצילומים, לחתונה, לאירוע חשוב ולכל מצב שמתחשק לך להראות קצת יותר מתוחה מבלי לערב זריקות. מדובר בסוד החדש של כוכבות הוליווד. נוסחה ייחודית זו יצרה מהפכה בעולם הקוסמטיקה, ובפרט בתחום מוצרי האנטי אייג`ינג.

PEROLY – Immediate Facelift Serum  הפך למוצר משנה חיים, המצעיר את המשתמש בו בתוך דקות ספורות למשך עד לכ 10 שעות, ללא כל נזק או תופעות לוואי. עם אפקט טיפולי גם לטווח הארוך. באשור ה FDA וברישיון משרד הבריאות.

ניתן להשיג: קוסמטיקאיות נבחרות וכן באתר החברה ברכישה און ליין - אתר: www.peroly.com

 

 

שיערך הארוך והזוהר נערה

 


ורגע לפני סיום, תמיד סיפרו לי שהדרך למראה מושלם מתחילה תמיד בשיער, לכן החלטתי להגיע אחת ולתמיד למעבדות וולה פרופשיונלס כדי לבחון מקרוב את הצבע החדש התלת מימדי הנקרא אילומינה, שבעצם הופך את השיער שלך לדבר הכי זוהר גם לאחר שאת יוצאת מהמספרה. כולנו מכירות את זה: נכנסנו לספר, אנחנו יוצאות ממנו זוהרות אלא שבבוקר שאחרי השיער שלנו נראה יבש ועייף. הצבע החדש בשיתוף הטכנולוגיות הפיתוחיות של מעבדות וולה פרופשיונלס מביאות בשורה חדשה בתחום צבעי השיער, אז המלצה שלי: בקשו אילומינה מהספר שלכן. טווח המחירים 190-400 ₪. במספרות הנבחרות.