23/09/2012 10:040109

אלוה: הסוד הירוק של המראה הצעיר

 

אלוה הוא צמח מופלא שעוזר לשמור על מראה צעיר לאורך זמן. הרי לא לחינם ניתן לראות אותו כמרכיב של כמעט כל תכשיר אנטי אייג`ינג. כוכבות הוליווד, ובראשן גווינתפלטרו טוענות שזהו החומר הטבעי הטוב ביותר לטיפוח העור. אומרים שאפילו קליאופטרה עצמה השתמשה בצמח זה כדי לשמור על הבריאות והמראה הצעיר.  

התכונות המופלאות של אלוה

בעבר כבר דיברנו על מסכות נהדרות לשיער שניתן להכין ממיץ אלוה. ועכשיו זה הזמן להזכיר שהחומר הזה מתאים גם לטיפוח הפנים. אלוה מורכב ב – 90% ממים והמיץ של הצמח חודר עמוק לתוך העור ומעניק לו את הלחות הנדרשת. בנוסף, מיץ אלוה כולל 20 מתוך 22 חומצות אמינו שהכרחיות לחידוש של התאים ואילו פיטוסטרול שבתוכו בעל תכונות אנטיספטיות חזקות. סך הכל בתוך אלוה ניתן למצוא כ – 200 חומרים יעילים.

aloe_dlya_koji_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדי להפחית את כמות הקמטים מספיק כל יום לנקות את הפנים עם תמצית מיץ אלוה. ניתן להוסיף אותו לקרח קוסמטי או להכין מסיכה מזינה.

מסיכה לעור יבש

כדי להכין מסיכה מושלמת לעור יבש יש לערבב כמות שווה של מיץ אלוה, דבש תרזה, גליצרין ומים. לתוך התערובת יש להוסיף כפית אחת של קמח שיבולת שועל, לערבב את כל המרכיבים עד שמתקבל מרקם אחיד ולמרוח על הפנים למשך 20-25 דקות.

מסיכה לעור שמן

כדי להכין מסיכה לטיפול בעור שמן יש לערבב 2 כפיות מיץ אלוה, חלבון של ביצה וכפית של מיץ לימון. את המסכה יש למרוח בעזרת מכחול בכמה שלבים – אחרי ששכבה אחת מתייבשת יש למרוח את השנייה. אחרי שהשכבה האחרונה תתייבש יש לשטוף את המסכה עם מים קרים.

מסיכתאנטי אייג`ינג

כדי להכין מסיכה כזו יש לערבב 1 כף אלוה, 1 כף שמנת חמוצה, 1 כף תמצית צמח פרע וחצי כפית דבש. את התערובת יש למרוח על הפנים לרבע שעה ולאחר מכן לשטוף לסירוגין במים קרים ופושרים.

אם יש לכן הרבה צמחי אלוה באזור תוכלו להשתמש בו לא רק לטיפוח הפנים אלא גם לטיפוח של כל הגוף. התוצאות עולות על כל דימיון!

השארו צעירות ויפות!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 109
ספרו לחברים: