07/11/2012 17:03096

איפור – 35 עצות של מאפרים

 

אתן מאפרות נכון את העיניים? יש לכן עיפרון טוב לגבות? האם אתן יודעות איך לכסות את כל הריסים בצבע אחיד? מה לעשות עם גושי מסקרה שנשארים על הריסים? אם אתן רוצות לדעת תשובות לשאלות אלו ורבות אחרות תוכלו לקרוא את העצות שאספנו בשבילכן של המאפרים המובילים בתחום.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני שאתן שמות מסקרה נקו את הריסים מעודפי שומן בעזרת חומר מיוחד להסרת איפור.

אם יש לכן ריסים ארוכים אך לא עבים אין טעם לקנות מסקרה שמאריכה את הריסים, כוון שהיא תגרום להם להיראות עוד יותר דלילים. רצוי שתקנו מסקרה שמעבה את הריסים.

צבע המסקרה אמור להדגיש את צבע עיניכן.

מסקרה צבעונית נראית נהדר באור שמש.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מברשת נכונה תמנע היווצרות של גושי מסקרה. אם יש על המברשת שאריות ישנות של מסקרה הן יהפכו לגושים. רצוי שתבחרו במסקרה עם מברשת טובה וחלקה שלא פוגעת בריסים ומורחת את המסקרה בשכבה אחידה וטובה .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אף פעם אל תשימו מסקרה על הריסים שכבר יש עליהם מסקרה – זה לא יגביר את נפחם אך בהחלט יוסיף להם גושים לא רצויים.

 

 

אל תשכחו את הריסים התחתונים אבל אל תעמיסו עליהם יותר מדיי אם אתן לא רוצות ליצור מראה כבד.

אם אתן משתמשות במלקחיים, עשו זאת לפני מריחת מסקרה כדי שהריסים לא ישברו.

עיפרון יכול להדגיש את הצורה הטבעית של העין. אם תעשו את העיבוי במרכז העפעף זה "יעגל" את העין וישפר את המראה במקרה של ריסים דלילים. לעומת זאת העיבוי בפינה הפנימית יצור מבט "מתפעל" ואף אחד לא ישים לב שעיניכן רחוקות אחת משנייה, ואילו העיבוי בפינה חיצונית יצור מראה קלאסי מפתה וישפר את המראה של עיניים קרובות מידיי.

אם עיניכן בצורת שקד ואתן רוצות להדגיש אותה תצבעו את הריסים כך: מרחו שכבה אחידה על כל הריסים ואילו השכבה השנייה והשלישית רק בזווית חיצונית של העין לכוון רכה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עיניים קטנות: עברו עם עיפרון לבן על החלק הפנימי של העפעף התחתון. לאחר מכן מרחו צלליות בהירות בזווית העין ועל כל חלק "בר תזוזה".

 

 

גבות יכולות להעניק מראה שונה לגמרי למבט, לתדמית ולפנים שלכן. פנו למומחה בתחום כדי שבאופן חד פעמי יצור לכן צורת גבות מושלמת ומה שיישאר לכן אחר כך זה רק לתחזק את המראה.

כדי שהגבות לא ייראו כבדות מדיי מרחו מתחת לגבה צלליות בהירות בצבעי פסטל.

את פסי העיניים אפשר לעשות לא רק באיי ליינר שחור אלא גם ביי ליינר בצבעים אופנתיים של העונה: צבע מים בהיר, לבן, ירוק בהיר ואפילו פוקסיה. כל זה יגדיל לכן את העיניים בצורה ויזואלית.

תמרחו את האיי ליינר מעל הצלליות, כך הוא יחזיק מעמד יותר זמן.

את המסקרה עדיף למרוח לקראת הסוף, כאשר רוב האיפור כבר מוכן, אבל יש מקרים כאשר המסקרה עם שכבת פודרה מעלייה נמרחת בכוונת תחילה על ידי המאפר.

לפני שתורידו את המסקרה עם חומר להסרת איפור הניחו מתחת לעפעף התחתון ספוגיות צמר גפן כדי למנוע היווצרות של עיגולים שחורים מתחת לעיניים.

את הסרת האיפור עדיף לעשות בסדר הבא: קודם מהעפעף העליון מהזווית הפנימית לכוון הזווית החיצונית ואחר כך מהעפעף התחתון בכוון ההפוך. זה ימנע את המתיחות של העור ואת ההיווצרות של קמטים.

מסקרה עם רטט (כמו למשל מסקרה  Oscillation  של   Lancome  ) מעניקה צבע אחיד ומושלם לכל הריסים. אבל אם אתן לא יכולות להשתמש בה מאיזושהי סיבה אפשר פשוט לחקות את הפעילות שלה. המסקרה נמרחת בהתאם לתנועת היד של המאפר ובהחלט תוכלו לעשות תנועות של רטט כדי ליצור את האפקט הרצוי.

במקרה ואתן רוצות "להגדיל" עיניים קטנות כדאי שתמרחו את המסקרה בתנועות מעוגלות. כדי שהעיניים ייראו גדולות יותר מרחו את הריסים העליונים בשתי שכבות.

השתמשו בסטים של צלליות כדי ליצור מעבר חלק יותר בין צבע לצבע. מותגים רבים משיקים סטים מוכנים עם מספר צבעים אשר תואמו ע"י מאפרים מקצועיים.

אחרי גיל 35 עדיף לוותר על צלליות על בסיס קרם – הן מדגישות את הקמטים ויכולים להיווצר גושים מיותרים.

אחרי גיל 35 עדיף להשתמש במסקרה שחורה או חומה אבל לא בצבעונית כוון שמסקרה צבעונית מקנה לאישה בוגרת מראה וולגרי וקל דעת. בגיל הזה רצוי ללכת על צבעים טבעיים בכל מה שקשור לאיפור.

לנשים אחרי גיל 40 מומלץ לוותר על צלליות מבריקות ולהשתמש בצלליות בצבע מט. רצוי לבחור גם במסקרה חומה. אם אתן רוצות להדגיש את הגבות חשוב מאוד לא להגזים – גבות מודגשות מידיי יזקינו אתכן ב 2-3 שנים.

אחרי גיל 50 רצוי לוותר על פס עיניים, מסקרה שחורה והדגשת עיניים מוגזמת, כוון שכל אלו מבליטים את הקמטים. השתמשו בעיפרון עיניים ומסקרה חומים.

הצלליות יחזיקו יותר זמן אם לפני כן תמרחו על העפעפיים שכבה דקה של פודרה. אתן יכולות להשתמש גם בבסיס מיוחד לצלליות וזה יהפוך אותן לעמידות במים.

יש להחליף את עיפרון עיניים לעתים לא רחוקות, בדיוק כמו מסקרה כוון שגם הוא יכול להתקלקל. חדדו את העיפרון לעתים תכופות. עיפרון טוב אמור להיות רך ולהימרח בקלות. כוון שעור העפעף רגיש מאוד חשוב להשתמש רק בעיפרון "טרי", רצוי על בסיס שמן חוחובה שמעניק גמישות לעור העדין.

רצוי לבחור בעיפרון מעץ טבעי מלא. עיפרון כזה יהיה היגייני יותר בזכות התכונות האנטיספטיות שלו וזאת הסיבה שמותגים רבים בוחרים לייצר את העפרונות שלהם מעץ ולא מפלסטיק או שרף.

עקבו אחרי עצות נוספות של מאפרים וקוסמטיקאים מובילים באתר האופנה  Fn1  .  

דירוג:
12345
קולות: 96
ספרו לחברים: